> > > Możliwości zestawu Roland TD-11KV

Zobaczcie, ile funkcji może zawierać kompaktowy przedstawiciel rodziny V-Drums

Kto powiedział, że świetnie wyposażony zestaw perkusji elektronicznej musi być duży? Jak zwykło się mawiać “małe jest piękne”. Kolejnym przypominanym przez nas produktem firmy Roland jest model TD-11KV. To naprawdę kompaktowy model, aczkolwiek nie warto skupiać się na jego rozmiarach- ważne jest to, co możemy uzyskać za jego pomocą, oraz jakie funkcje oferuje perkusistom zarówno początkującym, jak i tym bardziej wymagającym. Przedstawiamy prezentację wideo, na której David Cannava opisuje najciekawsze możliwości TD-11KV.

Jak widać ten kompletny, 5-cioczęściowy zestaw potrafi zaskoczyć! Bardzo naturalne brzmienia, łatwy w obsłudze moduł oraz wyjątkowo ciekawa i pomocna funkcja metronomu- czego chcieć więcej? W modelu tym metronom pełni także funkcje trenera, aczkolwiek bardziej pasuje tu słowo “strażnik”. Podczas gry z klikiem na wyświetlaczu widzimy komunikaty mówiące nam o tym, czy przyspieszamy, albo za bardzo zwalniamy. To świetny sposób na wyćwiczenie dobrego time’u! Warto również zwrócić uwagę na gotowe podkłady, do których możemy grać. W module zapisanych jest kilka stylów muzycznych, więc każdy znajdzie coś dla siebie, lub poszerzy swoje horyzonty o nowe umiejętności. Nam podoba się również funkcja szybkiego nagrywania i odtwarzania swoich pomysłów. Z pewnością będzie to pomocne narzędzie w procesie komponowania nowych partii.

https://muzyczny.pl/333_informacja_o_producencie_Roland.html

Zapraszamy na stronę producenta po więcej informacji. Znajdziecie tam również wiele innych prezentacji, a niektóre z nich wykonał polski endorser i przedstawiciel marki Roland, Mariusz Mocarski.

https://pl.rolandeasteurope.com/

Share