> > > 5 lat Beatit.tv: perkusiści, których sfilmowaliśmy

W tym roku portal perkusyjny Beatit.tv obchodzi piąte urodziny! Z tej okazji nie ukrywamy, że jesteśmy bardzo dumni ze wszystkiego, co udało nam się osiągnąć przez te lata. Jednym z naszych największych sukcesów jest nakręcenie kilkudziesięciu drumcamów, które przedstawiają najlepszych perkusistów “przy pracy”. Na naszym kanale zaprezentowało się dotychczas 54 bębniarzy z całego świata. Historie naszych spotkań i nagrań są przeróżne. Niektórych kręciliśmy podczas koncertu, innych podczas warsztatów i prezentacji, a jeszcze inni odwiedzili nas w studio. Jesteśmy bardzo wdzięczni za owocną współpracę i pozwolenie naszym kamerom na uchwycenie wielkiego profesjonalizmu bijącego od każdego artysty i każdej artystki!

live beatit

Wśród znakomitych nazwisk możemy wymienić m.in. Simona Phillipsa, Thomasa Langa, J.R. Robinsona, Daru Jonesa, Geralda Heywarda, Gergo Borlai’a, Ricka Lathama czy Gregga Bissonette. Polscy bębniarze, którzy zechcieli udostępnić nam trochę swego kunsztu to np. Jerzy Piotrowski, Tomasz Łosowski, Beata Polak, Dariusz “Daray” Brzozowski, Maciej Gołyźniak, Paweł Dobrowolski, Radek Owczarz czy Piotr Szkudelski. Wszyscy artyści to absolutna czołówka znana z wielu zespołów i działalności solowej.

Chcemy z tego miejsca podziękować tym wspaniałym muzykom za chęć współpracy, cierpliwość i piękne wykony. Jesteśmy gotowi na więcej, i zapewniamy naszych widzów, że zdążymy zaskoczyć Was jeszcze niejedną osobistością uchwyconą przez nasze obiektywy!

Share