KONTAKT

e-mail: info@beatit.tv

Tel: +48 606 108 931
Tel: +48 691 941 725

BEATIT SP. Z O. O.
ul. ŚWIĘTY WOJCIECH, nr 28, lok. +1/2,
61-749 POZNAŃ

WWW.BEATIT.TV
NIP 7811948400
REGON 367406806

SKĄD PRZYCHODZIMY? DOKĄD ZMIERZAMY?

Wyobraźcie sobie dwóch facetów, którzy przez dwadzieścia kilka lat grają na bębnach – nagrywają płyty i występują w przeróżnych składach wykonując rozmaite rodzaje muzyki popularnej od metalu, przez szeroko rozumiany rock w różnych odcieniach, pop, aż po funk, hip-hop, a chwilami nawet jazz (no, bardzo chwilami). Zdarzały się przy tych wszystkich okazjach nominacje do różnych nagród, a nawet jakieś wręczenie tu i tam. Już sobie wyobraziliście? To teraz wyobraźcie sobie, że ci faceci nie mają jeszcze dość bębnów do tego stopnia, że postanawiają połączyć siły i stworzyć stronę internetową, która będzie mogła stać się platformą łączącą świrów takich samych, jak oni. Świrów na punkcie bębnów.

Jeśli systematycznie zdarza Ci się słyszeć głosy, które każą Ci się zastanawiać jak dany perkusista osiągnął swoje brzmienie, na jakim gra instrumencie, jak go stroi, jak o niego dba, jakich używa naciągów, blach, pałek i mikrofonów, jak się przygotowuje do sesji nagraniowych lub koncertów, a nawet jak wygląda jego sala prób, to jesteś taki sam jak my. I jest nas o wiele, wiele więcej. Możesz już odwołać wizytę u psychoanalityka i od tej chwili zacząć odwiedzać nas. Biorąc pod uwagę pasję, z jaką podchodzimy do perkusji i świadomość tego, jak wiele osób tę pasję podziela, mamy szansę razem stworzyć miejsce, w którym młodzi adepci gry na bębnach będą mogli uzyskać wszystkie informacje, do których my w ich wieku nie mieliśmy dostępu, a ich starsi koledzy będą mieli możliwość pogłębiać wiedzę o swoim ulubionym temacie, o którym my też potrafimy gadać bez końca. Witajcie w BEAT IT – miejscu, gdzie wszyscy mają obsesję na punkcie bębnów…

BEATIT TEAM, CZYLI REDAKTORZY SERWISU

Maciej “Blindman” Głuchowski (ur. 1971)

Producent i realizator dźwięku, nauczyciel gry na perkusji, edukator, organizator warsztatów perkusyjnych oraz perkusista z trzydziestoletnim stażem. Współpracuje lub współpracował z takimi wykonawcami jak m.in. LVTR, DonGURALesko, Candida, FunkMasterPunk, Dump, Sweet Noise, Armia, Acid Drinkers, Moskwa.

W zespole BEAT IT jest szefem marketingu, montuje oglądane przez Was materiały, pełni funkcję starszego operatora kamer, realizatora dźwięku, dyrektora archiwum, a także parzy dobrą kawę. Kiedyś chciał być Panem Prezesem, ale już mu przeszło. W chwilach wolnych… No dobra, on takich nie ma…

 

Iwona Ustasiak (ur. 1976)

W BEAT IT pełni funkcję Prezesa Zarządu. Zajmuje się również księgowością i sprowadzaniem na ziemię pozostałych, którzy myślą wyłącznie o graniu na bębnach.

Jako była pracownica sklepu perkusyjnego jest najlepszą w naszym zespole specjalistką od sprzętu perkusyjnego – nieraz zdarzyło jej się „zagiąć” kolegów z ekipy BEAT IT jeśli chodzi o znajomość typów naciągów, pałek, akcesoriów itd.

Marcin “Viking” Leitgeber (ur. 1972)

Tłumacz, nauczyciel, organizator warsztatów perkusyjnych, jako perkusista współpracuje lub współpracował m.in. z zespołami Titus’ Tommy Gunn (solowy projekt Titusa z Acid Drinkers), a także Heavyweight.

W zespole BEAT IT jest szefem wywiadu (z artystami) i redaktorem naczelnym. Niedawno awansował na operatora kamer i młodszego realizatora dźwięku. Ma ambicję dochrapać się stanowiska młodszego montażysty.

 

Janek (ur. prawdopodobnie 2016)

Absolwent Schroniska dla Zwierząt w Łowiczu. Pogoni każdego faceta ubranego w drelich roboczy, gumofilce i berecik z antenką (najwyraźniej echa przeszłości, nie uczyliśmy go tego) i żadna kiełbasa nic nie pomoże. Poza tym spoko gość.

W BEAT IT pełni funkcję szefa ochrony. Nie ma komórki, fejsa, ani konta bankowego, więc kontakt z nim osobiście (lepiej nie w drelichu, gumofilcach i beretce) lub przez nas.