> > > Aaron Spears powraca do Polski, naprawdę!

Już 30 października odbędzie się perkusyjna uczta!

Jak wiadomo majowa klinika, którą miał poprowadzic genialny perkusista i edukator- Aaron Spears została odwołana z powodów wielkiej tragedii, która miała miejsce w Manchesterze po koncercie Ariany Grande. Organizatorzy obiecali jednak, że muzyk powróci do naszego kraju tak szybko, jak to możliwe. Wywiązali się z obietnicy wzorowo i tym samym ogłaszamy, że ten wspaniały artysta pojawi się w Grodzisku Mazowieckim 30 października, praktycznie za kilka dni!

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział kim jest Aaron Spears, podrzucamy szybką biografię:

Aaaron Spears to pochodzący z Waszyngtonu perkusista o gospelowych korzeniach, który swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał grając w amerykańskich kościołach. Zwycięzca prestiżowego festiwalu Modern Drummer w 2006 roku szerszej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w lokalnym projekcie łączącym elementy jazzu, rocka i r’n’b o nazwie Gideon Band. Praca z zespołem otworzyla mu drzwi do współpracy z takimi gawiazdami jak James Brown ,Alicia Keys, Usher a także wyruszenie w trasę amerykańskiej edycji programu “Idol”.Rozpoczęcie współpracy ze światową gwiazdą r’n’b – Usherem – umożliwiło Aaronowi występowanie na największych scenach świata oraz w najchętniej oglądanych muzycznych przedswięwzięciach (Saturday Night Live, Gala rozdania nagród Grammy w 2005 roku podczas której wystąpił z Usherem w utwórze “Caught up” oraz z Jamesem Brownem wykonując legendarne “Sex Machine”). Podczas swojej kariery Aaron współpracował również z takimi artystami jak Chrisette Michele, Chaka Khan, Lil Wayne,Jordin Sparks, Carrie Underwood, Adam Lambert, The Backstreet Boys.

Bilety w cenie 50 zł w sprzedaży od poniedziałku 9.10 pod adresem www.centrumkultury.eu lub w Centrum Kultury w Grodzisku Maz.

Organizacja/kontakt: Emilia Benedykcińska – emilia.benedykcinska@gmail.com

Share