> > Aaron Spears w Polsce

JEDEN Z NAJLEPSZYCH OBECNIE PERKUSISTÓW ŚWIATA AARON SPEARS (Usher, James Brown, American Idol) PRZYJEŻDŻA DO GRODZISKA MAZOWIECKIEGO! WYSTĄPI W SALI WIDOWISKOWEJ CENTRUM KULTURY W DNIACH 3,5,6 LIPCA O GODZINIE 19:00.
Aaron Spears to pochodzący z Waszyngtonu perkusista o gospelowych korzeniach, który swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał grając w amerykańskich kościołach. Zwycięzca prestiżowego festiwalu Modern Drummer w 2006 roku szerszej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w lokalnym projekcie łączącym elementy jazzu, rocka i r’n’b o nazwie Gideon Band. Praca z zespołem otworzyła mu drzwi do współpracy z takimi gwiazdami jak James Brown, Alicia Keys, Usher a także wyruszenie w trasę amerykańskiej edycji programu “Idol”.

Rozpoczęcie współpracy ze światową gwiazdą r’n’b – Usherem – umożliwiło Aaronowi występowanie na największych scenach świata oraz w najchętniej oglądanych muzycznych przedsięwzięciach (Saturday Night Live, Gala rozdania nagród Grammy w 2005 roku podczas której wystąpił z Usherem w utworze “Caught up” oraz z Jamesem Brownem wykonując legendarne “Sex Machine“). Podczas swojej kariery Aaron współpracował również z takimi artystami jak Chrisette Michele, Chaka Khan, Lil Wayne, Jordin Sparks, Carrie Underwood, Adam Lambert, The Backstreet Boys.

Aaron Spears jest znany również jako znakomity nauczyciel oraz ma duży wkład w edukację muzyczną. Wkrótce po sukcesie na MD 2006 otrzymał propozycję nagrania własnego DVD o nazwie Aaron Spears – Beyond the chops -Groove, Musicality and Technique, które odniosło ogromny sukces i znalazło uznanie perkusistów i fanów na całym świecie. Jest endorserem między innymi takich marek jak Zildijan, REMO, DW oraz Vic Firth.

W Polsce będziemy gościć Aarona w dniach 2.07-7.07. Wystąpi on wyłącznie w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.

Show polegać będzie na prawie dwugodzinnym pokazie umiejętności artysty przeplatanym możliwością zadawania pytań przez publiczność.

Jako support wystąpi ceniony 11-letni perkusista Igor Falecki, a w sobotę chór gospel Sound & Grace.

Promotorką wydarzenia jest Emilia Benedykcińska.
Bilety do nabycia przez portal ebilet.pl

Link do wydarzenia na facebooku

https://www.facebook.com/events/144252209100091/
aaron-spears-beatit