> > > Aaron Spears w rodzinie Sonor

Wieczorem, dnia 17.08.2018 roku, media społecznościowe firmy Sonor przekazały informację, że światowej sławy perkusista Aaron Spears dołączył do rodziny perkusistów tej marki bębnów. Aaron znany był ze wieloletniej współpracy z marką DW Drums.

zdjęcie Sonor

Miłość Aarona do muzyki rozpoczęła się w kościele zielonoświątkowym w Waszyngtonie, gdzie jako niemowlę uczestniczył w mszach wraz z rodzicami. Muzyka była dużą częścią religijnego życia rodziny Aaronów.  Bycie częścią tego środowiska, granie i wyrażanie siebie poprzez muzykę stało się jego naturalnym pragnieniem. Na szczęście dla nas, wśród wszystkich muzyków w zespole kościelnym, perkusista najbardziej przyciągnął jego uwagę.

Thomas Barth, międzynarodowy menedżer ds. Relacji z artystami SONOR: “Aaron grający na perkusji i będący częścią rodziny Sonor jest dla nas wielkim Artystą, nie jest tylko ekscytujący, jest wybitnym i bardzo utalentowanym perkusistą oraz skromnym człowiekiem z wielkim sercem, który idealnie pasuje do rodziny Sonor, wszyscy w firmie bardzo się temu przyglądamy i wysoko cenimy jego zaufanie do marki Sonor i ludzi współpracujących z firmą!”

Więcej na temat perkusisty i jego przyszłej współpracy możecie przeczytać tutaj

Oto film reklamujący w/w wydarzenie