> > > Abe Cunningham prezentuje nowości firmy Vater

Perkusista Deftones prezentuje swoje umiejętności marketingowe!

Abe Cunningham znany szerszej publiczności jako serwujący tłuste groovy perkusista zespołu Deftones został w ubiegłym roku endorserem pałek firmy Vater. Jego sygnatura to model o nazwie Cool Breeze. Pałki te są nieco dłuższe niż standardowy rozmiar 5B, grubsze na zwężeniu i przeznaczone do solidnego okładania bębnów, tak jak robi to Abe. Firma Vater opublikowała niedawno najnowszy filmik promocyjny tego produktu (prezentuje oczywiście sam artysta).

Abe Cunningham Vater

Drugim produktem, który prezentuje sympatyczny bębniarz jest taśma antypoślizgowa na pałki Vater Grip Tape. Jest zrobiona z materiału bazującego na lnie, szybko pochłania pot i równie szybko schnie. Zapewnia to pewny chwyt niezależnie od sytuacji. Firma Vater zadbała o to, aby można było używać jej wielokrotnie, a także o duży wybór kolorów. Można wybierać pomiędzy białą, czarną, czerwoną, niebieską i żółtą barwą. Abe tłumaczy, że granie bez wspomnianej taśmy jest jak piekło na ziemi. Z resztą posłuchajcie sami.

Co sądzicie o umiejętnościach marketingowych Abe’a? My poznaliśmy go w podczas tegorocznych targów NAMM i musimy stwierdzić, że nie można się przy nim nudzić!

https://www.vater.com/

http://www.deftones.com/

Share