> > > Adam Marszałkowski artystą marki Wincent

Adam Marszałkowski – znany i lubiany w Polsce perkusista równie znanego i lubianego zespołu Coma – dołączył do rodziny endorserów marki Wincent. Ten bardzo prężnie działający producent pałek i akcesoriów perkusyjnych ma w swojej stajni takie nazwiska jak Tomas Haake (Meshuggah), Mikkey Dee (Scorpions, ex-Motorhead), Randy Black, Nigel Glocker (Saxon) czy Daniel Erlandsson (Arch Enemy), a na polskim rynku “kolegami z pracy” Adama są m.in.: Maciek Gołyźniak, Maciej Pilarz (Bednarek) czy Marek Sieroszewski (Red Lips).

Sam zainteresowany na temat swojego wyboru powiedział nam tak:

Nie kombinowałem za dużo. Zostaję przy 5B, tyle że teraz jest to kolor biały. Pałek w takim rozmiarze używałem wcześniej i tak będzie i teraz. Te Wincenty mają wszystko to, czego szukam – ważą tyle, ile lubię i są wyważone tak, jak lubię.”

Informacji na temat produktów Wincent szukajcie w sklepach i salonach perkusyjnych, a także na stronie oficjalnego dystrybutora marki – firmy Music Partners.

Adama Marszałkowskiego wraz z zespołem Coma możecie obecnie spotkać na trasie koncertowej “Witajcie w naszej bajce”, promującej najnowszą, wydaną w ubiegłym miesiącu, płytę grupy zatytułowaną Sen o siedmiu szklankach.