> > > Anika Nilles dołącza do grona artystów Roland V-Drums

Roland V-Drums to instrumenty uznawane za dostarczające najlepszych perkusyjnych doznań. Obecnie wśród nich króluje flagowy zestaw Roland TD-50KV. Lista profesjonalnych perkusistów, którzy używają V-Drums jest świadectwem zaawansowanej techniki, ekspresji i dynamiki możliwej do uzyskania w zestawach TD-50.

Anika Nilles, uznana perkusistka, kompozytorka i autorka tekstów, należy obecnie do rodziny artystów V-Drums. Aby uczcić tę okazję Anika wyprodukowała i wydała nowy film, wykonany przy użyciu V-Drums TD-50KV. (do obejrzenia TUTAJ). Po przetestowaniu TD-50KV w swoim domowym studio, Anika powiedziała: “Elektroniczne perkusje bardzo się rozwinęły, a kiedy grałam na TD-50 w końcu mogłam powiedzieć, że grywalność i technologia są na takim poziomie, że mogę z niej korzystać. V-Drums dokładnie odzwierciedlają ekspresję, nuty i groove, z jakimi gram”.

Anika Nilles artystką Roland V-Drums

Jesteśmy bardzo dumni widząc Anikę używającą V-Drums do tworzenia swojej muzyki i filmów. Gra Aniki jest bardzo ekscytująca w odbiorze, a groove, kontrola i finezja w jej grze naprawdę pomagają pokazać gamę możliwości V-Drums. Anika powiedziała nam, że brzmienie TD-50 inspiruje jej muzykę, co zaowocowało utworem, który nagrała za pomocą V-Drums. Współpraca z Aniką sprawia, że jestem bardzo podekscytowany możliwością przyszłych projektów i filmów” – powiedział Jules
Tabberer-Stewart, Manager ds. Produktów Perkusyjnych na Europę w Roland Europe Group.

Anika Nilles jest pochodzącą z Niemiec perkusistką i autorką piosenek. Styl gry Aniki wyróżnia siła, finezja w technice i wyjątkowe brzmienie. Nagrania Aniki na YouTube
osiągnęły ponad 11 milionów wyświetleń, a obserwują ją setki tysięcy ludzi na całym świecie. Grała również na festiwalach perkusyjnych i koncertowała na całym świecie.

Firma Roland Corporation to wiodący producent i dystrybutor elektronicznych instrumentów muzycznych, w tym instrumentów klasy keyboard i syntezatorów, produktów gitarowych, perkusji elektronicznych, cyfrowego sprzętu rejestrującego, wzmacniaczy, procesorów sygnałowych i produktów multimedialnych. Przez ponad 40 lat rozwoju, firma Roland wyznacza standardy w dziedzinie muzycznych technologii.

https://www.anikanilles.com

http://pl.rolandeasteurope.com/