> > > Antoine Fadavi i Igor Falecki dziś na DrumChannel

Już dziś, o godzinie 18.00 czasu PST (u nas: 3.00 nad ranem we środę) na kanale www.DrumChannel.com/ff odbędzie się premiera pierwszego odcinka filmu zatytułowanego “Arrival“, którego bohaterami są dwaj młodzi i obiecujący perkusiści: Antoine Fadavi z Francji i nasz Igor Falecki. Pierwszy z nich, obecnie 18-letni, zaczął perkusyjną edukację w wieku 12 lat. Jego pierwszym instrumentem była perkusja elektroniczna, aczkolwiek obecnie używa zestawu hybrydowego. Igor przygodę z bębnami rozpoczął w wieku 4 lat i nieprzerwanie zdobywa umiejętności oraz doświadczenie podczas występów na międzynarodowych koncertach i wydarzeniach perkusyjnych. Nastolatkowie zauważyli się na YouTube, poznali na targach NAMM 2016 i postanowili, że stworzą wspólny projekt.

W jutrzejszym odcinku młodzi bębniarze wystąpią w duecie pod nazwą F+F. Repertuar ich występu będzie obejmował wspólne wykonanie do podkładów muzycznych z filmów Batman v Superman i Wonderwoman. Bonusowe materiały to wywiady oraz reportaż z przygotowań w paryskim studio Planet Live, gdzie odbyło się nagranie. Odcinek drugi ukaże się 27 lutego, a trzeci 6 marca.

Marki, które sponsorują duet F+F to: DW, Gretsch, Roland, Sabian, TRX, Remo, Vic Firth, Gibraltar, Cympad, DrumChannel, Wikidrummers oraz The Drumming Lab.

Jeśli nie możecie obejrzeć tego ciekawie zapowiadającego się filmu na żywo, na pewno warto zapoznać się z nim później. Polecamy!

Share