> > > Aquiles Priester po raz pierwszy na żywo z W.A.S.P

Znany Brazylijczyk rusza w trasę z legendami glam metalu

Aquiles Priester to perkusista wyjątkowo widowiskowy. Jego ogromny, często przyozdobiony różnymi nietypowymi elementami zestaw przykuwa uwagę, a jego perfekcyjna i ciekawa gra sprawiła, że został zaproszony na przesłuchanie do Dream Theater po odejściu Mike’a Portnoya. Wcześniej przez wiele lat udzielał się w progmetalowym zespole Hangar, współpracował takze z Tonym McAlpine i zespołem Noturnall. Obecnie został muzykiem koncertowym legend heavy i glam metalu- amerykańskiej formacji W.A.S.P, która świętuje w tym roku 25-lecie wydania albumu The Crimson Idol. W związku z tym artyści ruszyli na podbój Europy, a potem świata podczas trasy Re-Idolized – The Crimson Idol 25th Anniversary World Tour. 

Aquiles Priester Wasp

Aquiles swój udział w trasie skomentował następującymi słowami: Jestem bardzo szczęśliwy, i mogę ogłosić, że w tym roku wyruszam w tournee po Europie z zespołem W.A.S.P. Bycie częścią trasy Re-Idolized to dla mnie wielki zaszczyt. The Crimson Idol to jeden z najbardziej progresywnych albumów koncepcyjnych w muzyce heavy metalowej. Chciałbym także podziękować całemu zespołowi: Blackie, Mike i Doug- dzięki że wzięliście mnie na pokład podczas tej trasy. Nauczyłem się bardzo wiele od waszej trójki!

Poniżej znajdziecie nagranie utworu wykonanego podczas wczorajszego koncertu w Szwecji. Był to pierwszy wspólny występ grupy z nowym bębniarzem:

Jak podoba się Wam zespół W.A.S.P z Aquilesem Priesterem za bębnami? Już 25-go listopada będziecie mogli się o tym przekonać na własnej skórze podczas koncertu w Warszawie w klubie Progresja!

Zamów Bilet

Źródło

Share