> > > Arthur Hnatek kolejną gwiazdą Meinl Drum Festival 2017

Organizatorzy festiwalu odsłaniają nowe karty

Już 1 lipca odbędzie się kolejna edycja wielkiego swięta perkusji, które na stałe wpisało się w bębniarski kalendarz Europejczyków! Mowa tu oczywiście o Meinl Drum Festival, który będzie miał miejsce w Gutenstetten w Niemczech, gdzie swoją siedzibę ma ten wybitny producent talerzy perkusujnych. Jak co roku odwiedzający będą mieli możliwość zobaczenia na własne oczy najnowszych modeli talerzy, akcesoriów, perkusjonaliów i innych niespodzianek przygotowanych przez organizatorów. Jak co roku wielu perkusyjnych maniaków przyjeżdża do tej miejscowości aby oglądać i słuchać najbardziej znanych bębniarzy, którzy dają popis swoich niesamowitych umiejętności.

arthur hnatek meinl

Kolejną gwiazdą tego wydarzenia będzie Arthur Hnatek, szwajcarski perkusista, kompozytor oraz wykonawca muzyki elektronicznej. Współpracował on z takimi artystami jak pianista Tigran Hamasyan i Erik Truffaz. Arthur jest artystą Meinl od 2008 roku. Oto próba jego talentu:

Bilety na festiwal dostępne w sprzedaży będą już od 3 kwietnia. Zapraszamy na odwiedzenie Gutenstetten! Na kolejne ogłoszenia czekajcie już jutro!

http://www.meinlshop.de/