> > > Beatit Drum School- Szkoła Perkusyjna i nie tylko…

Zapraszamy do miejsca, gdzie przekazywana jest wiedza, pasja i inspiracja!

Jako prężnie rozwijający się portal perkusyjny z kilkuletnim doświadczeniem pomyśleliśmy, że warto pójść o krok dalej. Postanowiliśmy, że jesteśmy w stanie, a przede wszystkim chcemy pokazać ludziom młodym (zarówno ciałem jak i duchem), że każdy ma w sobie wewnętrzny rytm. Rytm ten czeka tylko na uwolnienie i odpowiednie spożytkowanie! Dzięki własnej pracy wspomaganej pomocą nauczycieli możecie znaleźć się tam, gdzie są obecnie muzycy znani m.in. z list przebojów czy wywiadów zamieszczanych na Beatit.tv.

BEATIT DRUM SCHOOL to szkoła perkusyjna zrodzona z pasji do tego instrumentu. Prowadzona jest przez czynnych zawodowo perkusistów, którzy nagrywają płyty i grają koncerty na najbardziej prestiżowych i największych scenach w Polsce. Wiemy doskonale, czym jest praca nad opanowaniem techniki i teorii perkusyjnej i wiemy także, jak ją przekazać innym. Co równie ważne, chcemy to robić i uważamy, że jest to nasza misja!

Beatit Drum School kadr
Przekazujemy wiedzę i umiejętności w zakresie gry na instrumentach perkusyjnych na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych (http://drumschool.beatit.tv/oferta/). Jesteście Państwo rodzicami maluchów, pragnącymi, aby Wasze pociechy poznały podstawy rytmiki i gry na instrumentach perkusyjnych? W takim razie trafiliście pod właściwy adres.

Jesteście Państwo rodzicami starszych dzieci i nastolatków, które same zapragnęły zgłębiać tajniki perkusji? BEATIT DRUM SCHOOL to właściwy adres również w Państwa przypadku. Jesteście Państwo przedstawicielami instytucji takich jak szkoły, przedszkola, ośrodki wychowawcze, ośrodki kultury, organizacje pozarządowe, domy pomocy społecznej? Nasza oferta jest skierowana także dla Was, ponieważ będziemy również prowadzić zajęcia rytmiczne dla dzieci autystycznych, z zespołem Downa, osób niepełnosprawnych, trudnej młodzieży oraz osób starszych.

Beatit Drum School rytmika
Prowadzimy zajęcia z rytmiki i gry na perkusji zarówno w naszej siedzibie, jak i u Klienta (na terenie aglomeracji poznańskiej), przy użyciu własnego sprzętu perkusyjnego. Nagrywamy każdą lekcję w formie materiału audiowizualnego i przekazujemy nośnik z zapisem jako „notatki” z lekcji.
Mieszkacie Państwo zbyt daleko od Poznania? To nie problem! W naszej ofercie mamy usługę prowadzenia lekcji gry na instrumentach perkusyjnych online za pomocą komunikatora Skype.
Zdajemy sobie sprawę z faktu, że zajęcia przeznaczone dla młodszych dzieci muszą przebiegać inaczej niż te skierowane do młodzieży. Nasi najmłodsi Klienci uczą się rytmiki poprzez zabawę na małych instrumentach perkusyjnych (grzechotki, dzwonki, tamburyna, djembe, bongosy itp.). Takie zajęcia bardzo dobrze sprawdzają się np. w przedszkolach, gdzie dzieci mogą integrować się ze sobą podczas wspólnej zabawy. Nasi nauczyciele mają doświadczenie w organizowaniu tego typu zajęć, ponieważ współpracują z takimi ośrodkami. W przypadku dzieci starszych i młodzieży nasz program skupia się już na wiedzy muzycznej – tak teoretycznej, jak i praktycznej.
W nasze progi zapraszamy także aspirujących basistów, DJów, turntablistów oraz całe sekcje rytmiczne, które chcą się rozwijać pod okiem najlepszych artystów. Pomożemy zarówno początkującym, jak i tym, którzy są bardziej doświadczeni w muzykowaniu.

Beatit Drum School Turntablism

Ważnym elementem procesu zgłębiania tajników gry na perkusji i instrumentach perkusyjnych są warsztaty prowadzone przez znanych i uznanych perkusistów. W naszej ofercie przewidujemy również organizację tego typu wydarzeń, a jedno z nich w ciągu semestru jest wliczone w cenę naszych usług.
Nie zapominamy także o praktycznym aspekcie kontaktu z perkusją i wszelkimi rodzajami instrumentów muzycznych, a mianowicie występach na żywo. Nasi Klienci (mali i duzi) będą mieli możliwość wystąpienia przed publicznością dwukrotnie w ciągu roku (zimą oraz przed wakacjami). Jest to ważny czynnik mobilizujący adeptów sztuki perkusyjnej do pracy nad sobą i nie zamierzamy go zaniedbywać.

Beatit Drum School rytmika dziecko
Dla klientów chcących połączyć naukę rytmu i perkusji z językiem angielskim przewidujemy możliwość prowadzenia części zajęć w tym języku, ponieważ w naszych szeregach jest znakomity, doświadczony nauczyciel języka angielskiego i perkusista zarazem.

Oto nasza obecna kadra:

Maciej Głuchowski (perkusja, sekcja rytmiczna)

Beatit Drum School Głuchowski

Jan Pudłowski (perkusja, rytmika z elementami perkusji)

Beatit Drum School Pudłowski

Artur Gronowski (Gitara basowa, sekcja rytmiczna)

Beatit Drum School Gronowski

Tomasz “DJ Kostek” Kościelny (DJ/Turntablizm)

Beatit Drum School DJ Kostek

Paweł “PacOne” Pacowski (DJ/Turntablizm)

Beatit Drum School Dj Pac1

 

BEATIT DRUM SCHOOL to doskonały adres dla wszystkich zainteresowanych nauką gry na perkusji i instrumentach perkusyjnych dla siebie, swojego dziecka, jak i podopiecznych. Zapraszamy do współpracy!

Strona: http://drumschool.beatit.tv/

Kontakt: http://drumschool.beatit.tv/kontakt/

Share