> > > Bill Ward trafił do szpitala

Bill Ward, były perkusista legendarnej metalowej grupy Black Sabbath, obecnie udzielający się w swoim własnym zespole Day of Errors trafił do szpitala. Wszystko działo się w zeszły weekend. Ward, który planował ruszyć w krótką trasę już w grudniu został zmuszony do odwołania wszystkich koncertów. Powodem jego hospitalizacji były problemy z sercem.

 

bill ward day of errors

Poniżej zamieszczamy oświadczenie, które artysta wydał po całym zajściu:

“Witajcie!

Z wielkim, wielkim smutkiem muszę poinformować was o odwołaniu trasy koncertowej Day of Errors zaplanowanej na grudzień. Trafiłem do szpitala w zeszły weekend z problemami z sercem. Obecnie czuję się dobrze. Jednakże nigdy wcześniej nie doświadczyłem tego typu problemów z sercem, i w związku z tym musiałem podjąć decyzję o odwołaniu trasy. Chciałbym przesłać moje najszczersze przeprosiny do wszystkich, którzy planowali przyjść na koncerty. Bardzo mi przykro, że nie dojdą do skutku- czekałem na to, żeby was wszystkich zobaczyć i podzielić się z wami tą muzyką. Wkrótce się odezwę

Z wyrazami miłości

Bill”

Koncerty zaplanowane na grudzień nie odbędą się w innych terminach.

Przypomnijmy tylko, że Day of Errors zadebiutował w zeszłym roku jako trio grające ciężką, bezkompromisową muzykę (tak określał nowy projekt Bill Ward). Oprócz Warda w skład zespołu wchodzą: gitarzysta Joe Amodea i basista oraz wokalista Jason “Dewey” Bragg. Życzymy Billowi dużo zdrowia i szybkiego powrotu na scenę!

Źródło

Share