> > > Bobby Rondinelli nowym endorserem Czarciego Kopyta!

Z dumą ogłaszamy współpracę z Bobbym Rondinelli!” – czytamy na oficjalnej stronie Facebook Czarciego Kopyta. “Stopy Czarcie Kopyto są gładkie jak wypolerowany lód, szybsze niż pędząca kula, są zbudowane jak czołg i wyglądają jak dzieła sztuki. Nie mają sobie równych. Koniec, kropka!”  – oświadcza sam perkusista.

Bobby zaczął grać na perkusji, gdy miał 11 lat. W wieku 13 lat dołączył do zespołu The Wanders. Później, gdy był nastolatkiem, Bobby i jego brat Teddy założyli zespół Tusk. Jako nastolatek Bobby grał w klubach na Long Island i Nowym Jorku dając setki koncertów. “Grałem w zespole Samantha, kiedy Richie Blackmore poprosił mnie o dołączenie do Rainbow” – wspomina perkusista.

Bobby Rondinelli, który obecnie gra z legendą gitary Leslie West (Mountain, West Bruce and Lang) oraz niemieckim gitarzystą Axelem Rudi Pellem i Intellegent Music Project. Bobby jest obecnie jednym z najbardziej znanych perkusistów w branży, a jego życiorys obejmuje występy z takimi artystami jak: Rainbow, Black Sabbath, Blue Oyster Cult, Doro, Quiet Riot, The Lizards, Sun Red Sun, Rondinelli, Riot, Pyramid, The Sign, Zebra, Bonnie Tyler, Over The Rainbow, Dee Snider (Twisted Sister), Classic Rock All Stars, Mark Stein. Poza uznanymi przez krytyków solowymi projektami, Bobby nagrywał ze Scorpions multi-platynowy album „Love At First Sting” oraz koncertował z Aerosmith i Foghat.

Bobby jest także autorem książki „Encyclopedia Of Double Bass Drumming”, napisanej wspólnie z Michaelem Laurenem. Jest to jedna z 25 najlepszych książek perkusyjnych wszech czasów według magazynu Modern Drummer. Kiedy nie jest w trasie, Bobby naucza, uczestniczy w sesjach nagraniowych i klinikach.

Bobby Rondinelli jest endorserem marek: Ludwig Drums, Paiste Cymbals, Gibraltar Hardware, Vater Drumstick, Aquarian Drum Heads, Czarcie Kopyto Pedals, Gon Bops Cowbells and Percussion, monitorów dousznych Ultimate Ear, mikrofonów Miktek i Snareweight.

Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: http://www.czarciekopyto.com/en/artist/bobby-rondinelli/