> > > Brooks Wackerman endorserem Istanbul Agop

Do rodziny artystów Istanbul Agop dołączył znakomity perkusista, Brooks Wackerman!

Z radością ogłaszam, że dołączyłem do składu Istanbul Agop. Kiedy pierwszy raz uderzyłem w set talerzy, inspirujące było usłyszeć, co te maleństwa potrafią. Nie mogę się doczekać chwili, w której zabrzmią w pełnym miksie!” – oświadczył na swoim profilu na Instagramie.

Brooks jest obecnym perkusistą zespołu Avenged Sevenfold, do którego dołączył w 2015 roku. Jego pierwszym albumem nagranym z Avenged Sevenfold był The Stage (2016). Najbardziej znany jest jako były perkusista amerykańskiego zespołu punk rockowego Bad Religion, z którym współpracował od 2001 do 2015 roku.

Wackerman występował również jako członek, muzyk sesyjny lub koncertujący z wykonawcami takimi jak: Bad4Good, Infectious Grooves, Glenn Tipton, Mass Mental, Suicidal Tendencies, The Vandals, Avril Lavigne, Korn, The Kidneys (tu śpiewał i grał na gitarze, wydając dwa albumy), Fear and the Nervous System, Tenacious D, Farmikos, Tom Delonge i Big Talk.

Brooks ma również dwóch braci perkusistów w swojej rodzinie – Chada Wackermana (znanego m.in. ze współpracy z Frankiem Zappą) oraz Johna Wackermana.

Wybór talerzy Brooksa:

  • 15″ Mantra Hi-Hats
  • 14″ Traditional Trash-Hit
  • 19″ Xist Brilliant Crash
  • 20″ Agop Signature China
  • 24″ Joey Waronker Signature Ride

Polecamy odwiedzić profil artysty na stronie Istanbul Agop TUTAJ oraz śledzić go na Instagramie, gdzie zamieszcza wiele ciekawych treści perkusyjnych: https://www.instagram.com/thebrookswackerman/