> > > Były perkusista The Beatles debiutuje jako aktor

Pierwszy perkusista The BeatlesPete Best, który został usunięty z zespołu przed ich wielkim sukcesem komercyjnym zadebiutuje na scenie, tym razem w roli aktora! Muzyk wcieli się w… Samego siebie. Udzieli się w nowej sztuce pt. “Lennon’s Banjo”, której premiera zaplanowana jest na wiosnę. Pierwszy spektakl odbędzie się w Epstein Theatre w Liverpoolu. Best weźmie udział w trzech przedstawieniach z piętnastu zaplanowanych. Sztuka ma być wystawiana od 24 kwietnia do 5 maja.

lennon's banjo

“Lennon’s Banjo” miesza fakty z fikcją, opowiadając komediową historię poszukiwań zaginionego od lat pierwszego instrumentu, na którym nauczył się grać John Lennon – banjo, które należało do jego matki, Julii.

Pete Best w oświadczeniu prasowym stwierdził: “To sprawia, że się uśmiecham! Czytając wstępny scenariusz stwierdziłem – powinienem zagrać siebie! I tak też się stało, skromnie, z podziwem wezmę udział w trzech przedstawieniach. Chciałbym wziąć udział w każdym spektaklu, ale wcześniejsze zobowiązania mi na to nie pozwalają. W każdym razie aktor, który będzie mnie grał ma zapewniony ubaw po pachy!”

Pete zagra dwukrotnie 25 kwietnia oraz podczas ostatniego, finałowego przedstawienia.

Źródło

Bilety i dalsze informacje: http://www.epsteinliverpool.co.uk/events/lennons-banjo/

Share