> > > Chad Smith i Vater: 25 lat współpracy

Chad Smith i firma Vater obchodzą 25. rocznicę współpracy!

25 lat temu Chad Smith – perkusista zespołu Red Hot Chili Peppers – znalazł się w stajni artystów współpracujących z renomowanym producentem pałek perkusyjnych – firmą Vater. Oto, co perkusista ma do powiedzenia o tej owocnej i długotrwałej relacji:

Chad Smith i Vater: 25 lat współpracy

Zawsze trzymałem się zasady, że nie reklamuję produktów, których nie kupiłbym nie mając umowy endorserskiej. Tak właśnie wylądowałem u Vatera w 1992 roku. Mieli już reputację wśród bębniarzy jako producent świetnych pałek. Najpierw sam sprawdziłem ich pałki, przyzwyczaiłem się do nich, a dopiero potem zacząłem to, co miało stać się 25-letnią relacją z firmą. Mają doskonałą kontrolę jakości, ich pałki zawsze dobrze leżą w dłoni, a każda para jest powtarzalna. 

Podoba mi się u nich to, że to wciąż rodzinna firma. Wszystko zaczęło się od dziadka Jacka [Jack Adams – przyp. Vik], potem przeszło w ręce Clarry’ego [Clarence Vater, zięć Jacka – przyp. Vik], a obecnie Alana i Rona [wnukowie Jacka Adamsa i synowie Clarence’a Vatera – przyp. Vik]. Nie sprzedali się żadnej korporacji. Ci goście żyją, śpią, oddychają, jedzą, i śnią myśląc o pałkach. Wiedzą, co to dobre drewno i mają obsesję na punkcie produkcji tak dobrych pałek, jak to tylko możliwe.

Przez te wszystkie lata przeżyliśmy wiele radosnych chwil i Vaterowie zawsze traktowali mnie jak brata. Razem cieszyliśmy się najważniejszymi wydarzeniami, takimi jak urodziny, śluby, narodziny naszych dzieci. Oni zawsze sprawiali, że czułem się jak członek rodziny.

Wspólnie stworzyliśmy model Funk Blaster, który obecnie jest tą pałką, którą dla siebie wybrałem. Vater łączy zaj#&!$*@ technikę produkcji z etosem ciężkiej pracy. Nigdy nie miałem problemu z podjęciem decyzji odnośnie tego, kogo się trzymać. Oni nigdy mnie nie zawiedli.

Ekipa Vater lubi swoją pracę, a ja lubię z nimi przebywać, gdy tylko to możliwe. Lepiej niech dalej tak pracują, bo ja zamierzam grać aż do momentu, gdy odpadną kółka!!!

Gratulujemy zarówno firmie Vater jak i Chadowi Smithowi z tej radosnej okazji. Zobaczcie, co Chad powiedział na temat 25. rocznicy podjęcia współpracy z tą marką.

Share