> > > China Soultone z sygnaturą Chrisa Kontosa

Chris Kontos (Forbidden, członek klasycznego składu zespołu Machine Head, odpowiedzialnego za album “Burn My Eyes” z 1994 r.) ma chinę z własną sygnaturą, produkowaną przez firmę Soultone.

Ta ciężka china została stworzona specjalnie na zamówienie Chrisa w oparciu o chinę z serii Soultone Explosion, ma jednak wyższy profil, odwróconą i niestandardową kopułkę oraz jest mocno młotkowana. Pomysł na tę blachę polegał na stworzeniu potężnego i tnącego brzmienia chiny.

Chris, który jest endorserem Soultone Cymbals, komentuje:

Odkąd po raz pierwszy usłyszałem talerze Soultone, byłem nimi zaintrygowany i chciałem je sprawdzić na własne oczy. Pojechałem do salonu w Van Nuys w Kalifornii, zagrałem na nich, i od razu wiedziałem, że są stworzone dla mnie. Są to z pewnością najbardziej muzykalne talerze, na jakich kiedykolwiek grałem. Bogate brzmienie, świetne odczucia podczas gry, szeroka gama barw. Każda seria z linii Soultone miała w sobie coś, co mi się podobało. Jestem niezwykle zaszczycony i podekscytowany możliwością grania na talerzach Soultone i tym, że jestem częścią rodziny. Właściciel Iki Levy oraz mój przedstawiciel Mazen Ayoub i cała ekipa twardo stąpają po ziemi i naprawdę chcą dla swoich artystów wszystkiego, co najlepsze. Nie mogę się doczekać, aż zagram na tych talerzach na żywo i w studiu, aby reszta świata mogła usłyszeć magię talerzy Soultone!

Cała konfiguracja blach Chrisa Kontosa:

Extreme Mega Bell Ride 22″
Custom Brilliant Crash 20″
Vintage China 19″
China FXO 21″
China FXO 6 16″
Gospel China 21″
Demon Breath China 21″ 
Gospel Crash 17″
Gospel Crash 19″
Explosion Crash 18″
Explosion Hi Hat Pair 14″
FXO 12 16″
Gospel Splash 12″
Gospel Splash 10″

Chris Kontos na FB: https://www.facebook.com/ChristopherRobinKontos
Chris Kontos na Instagramie: https://www.instagram.com/chris.kontos/

Oficjalna strona Soultone Cymbals: https://www.soultonecymbals.com/
FB: https://www.facebook.com/SoultoneCymbalsUSA
Instagram: https://www.instagram.com/soultonecymbals/
YT: https://www.youtube.com/@SoultoneCymbalsusa