> > > Chris Adler poza Lamb Of God

Przez ostatnią noc świat metalu obiegła raczej szokująca wiadomość: Chris Adler nie jest członkiem Lamb Of God. Ta wiadomość została opublikowana na oficjalnym profilu FB zespołu przed północą naszego czasu w specjalnym oświadczeniu, które przedstawia się następująco:

Chris Adler odchodzi z Lamb Of God

“Drodzy fani Lamb of God,

W zeszłym tygodniu wróciliśmy ze wspaniałej trasy festiwalowej po Europie oraz z ostatniej trasy ze Slayerem w Ameryce. Pragniemy podtrzymać ten impet i rozpocząć prace nad nową płytą.

Chcemy oficjalnie powitać Arta Cruza w roli nowego perkusisty Lamb Of God. Art gra z nami koncerty od ostatniego roku, a teraz dołączy do nas w studio podczas przedprodukcji związanej z nagrywaniem nowego albumu.

Jesteśmy bardzo dumni ze wszystkiego, co nasz zespół osiągnął w ciągu ostatnich dwóch dekad. Pragniemy podziękować Chrisowi Adlerowi za jego wkład wniesiony przez te wszystkie lata i życzymy mu powodzenia podczas realizacji przyszłych przedsięwzięć.

Dziękujemy

John, Mark, Randy & Willie”.

Przez ostatni rok Art Cruz zastępował Chrisa Adlera na stołku perkusisty Lamb Of God. Przyczyną tego stanu rzeczy oraz rozstania z oryginalnym bębniarzem ma być wypadek motocyklowy, jakiemu uległ Adler w ubiegłym roku i niemożność określenia terminu jego powrotu do zespołu. Chris Adler nie wydał jeszcze oświadczenia w tej sprawie.

Źródło: https://www.facebook.com/lambofgod/