> > > Christoph Schneider (Rammstein) endorserem bębnów DW

Christoph Schneider, perkusista niemieckiego zespołu Rammstein został oficjalnym endorserem bębnów i osprzętu firmy DW!

Christoph pochodzi z wschodniego Berlina, początkowo grał na trąbce, ale to miłość do bębnów zwyciężyła w bitwie między instrumentami. Pierwszy zestaw zbudował z puszek, uczył się grać pomimo sprzeciwu rodziców. Po zakupie pierwszego prawdziwego zestawu zaczął szukać zespołu. Trafił na kapelę Die Firma, w której grali przyszli członkowie Rammstein.

W 1994 r. rozpoczęła się największa przygoda Christopha, zespół Rammstein. Obecnie są jedną z największych i najciekawszych grup metalowych na świecie. Podczas ich koncertów widzowie mogą zobaczyć prawdziwy show z użyciem pirotechniki i dziwacznych dekoracji scenicznych. Polecamy!

Tak Christoph zareagował na dołączenie do grona endorserów DW:

Dorastając we wschodnim Berlinie przed upadkiem muru zawsze marzyłem o posiadaniu zestawu DW. Kiedy mur upadł w 1989 r. jedną z pierwszych rzeczy, które zrobiłem było pójście do byłej zachodniej części i kupienie bębnów DW, które kosztowały majątek, jak na standardy wschodnie. To były TE bębny! Nagrałem na nich pierwszą płytę Rammstein. Możliwość bycia w rodzinie DW to zatoczenie pełnego koła w mojej muzycznej karierze.”

Gratulujemy artyście i życzymy wielu lat owocnej współpracy!

http://www.dwdrums.com/

Share