> > > Clem Burke endorserem produktów firmy Protection Racket

Clem Burke, perkusista legendarnego zespołu Blondie dołączył do grona endorserów pokrowców na bębny firmy Protection Racket. Muzyk ten znany jest również ze współpracy z największymi gwiazdami rockowej sceny (The Ramones, Joan Jett). Został też umieszczony na liście stu najlepszych perkusistów wszech czasów stworzonej przez magazyn Rolling Stone. Wybór produktów Protection Racket to przede wszystkim lata doświadczeń podczas niezliczonych tras koncertowych i sytuacji z nimi związanymi.

(Fot. John Davisson/Invision/AP)

Oto oświadczenie firmy komentujące nawiązanie owej współpracy:

Kiedy Protection Racket otrzymało wiadomość od perkusisty Blondie, Clema Burke, który powiedział po prostu: zadzwońcie do mnie, o każdej porze dnia i nocy, nie mieliśmy zamiaru trzymać go w niepewności! Okazało się, że Clem od dłuższego marzył o pokrowcach naszej firmy do swojego zestawu perkusyjnego. Zdecydowaliśmy, że dołożymy wszelkich starań, aby stać się jego jedynym wyborem jeśli chodzi o case’y!”

 

Prezes Protection Racket, Dean Bowdery, widząc radość Clema z nowych pokrowców stwierdził, że był to “obraz wart zobaczenia”. Gratulujemy Clemowi i życzymy owocnej współpracy!

http://protectionracket.com/

Źródło

Share