> > > Córka perkusisty Queen i kariera modelki

Roger Taylor może być dumny z tak pięknej córki!

Tigerlily Taylor, córka legendarnego brytyjskiego perkusisty RogerTaylora, który jak dobrze wiadomo nadaje tempo i rytm legendzie rocka- zespołowi Queen, od pewnego czasu rozwija się jako profesjonalna modelka. 22-latka została niedawno twarzą znanej marki produkującej bieliznę- Bluebella. Na wyjątkowych fotografiach można ją ujrzeć w różnych kreacjach, które znaleźć można w ofercie Bluebella. Nie możemy zaprzeczyć, że córka legendy rockowego bębnienia jest niezwykle urodziwa! Oto kilka dowodów:

tigerlily taylor

fot. Bluebella/Alisa Connan

Coś z rockowym “pazurem”:

tigerlily taylor2

fot. Bluebella/Alisa Connan

Sama Tigerlily uważa, że bielizna to wyjątkowy sposób na oryginalny prezent od ukochanego, który z pewnością ucieszy kobietę bardziej niż czekoladki czy wypad do kina. Twierdzi, że radość może być obopólna. Nie wnikamy. Wspomniała też, że jej mężczyzna zawsze daje jej kwiaty, no i kartki okolicznościowe. Na walentynki dostaje zwykle te śmieszne, czy głupie, ale ostatnio Henry (jej mężczyzna- przyp. red.) zaskoczył ją drogim szampanem i przygotowaną przez siebie kolacją.

fot. Bluebella/Alisa Connan

fot. Bluebella/Alisa Connan

Gratulujemy parze szczęścia, a Rogerowi Tylorowi ślicznej córki. Niech jej kariera trwa jak najdłużej. Panowie perkusiści, w takim razie nie pozostaje nam nic innego, jak zaapelować do Was, abyście posłuchali rad córki samego perkusisty Queen, i zaskoczyli Wasze ukochane, które często muszą znosić cały ciężar bycia z tak specyficznym osobnikiem jak bębniarz, takim oto podarunkiem! Panie perkusistki zapewniamy, że po przeczytaniu tego artykułu na walentynki spodziewać możecie się czegoś wyjątkowego od Waszych mężczyzn. Konkluzja jest taka: kochajmy bębny, nauczmy kochać się metronom, ale przede wszystkim pamiętajmy o tym jednym dniu, gdzie możemy dać bezpośredni dowód naszych uczuć tym, na którym zależy nam najbardziej!

Źródło: http://www.ok.co.uk/