> > > Craig Blundell na 2. edycji drum campu w Planetarium Śląskim

Dokładnie za trzy miesiące szkoła Drumsetpro School organizuje bardzo ciekawe i godne uwagi wydarzenie. Będzie to druga edycja drum campu (tym razem pod nazwą The International Planetarium Camp), który poprowadzi wybitny angielski perkusista i edukator – Craig Blundell.

Impreza odbędzie się w dniach 10 – 13 czerwca w Planetarium Śląskim w Chorzowie.

Zagadnienia przewidziane do omówienia w ciągu czterech dni imprezy:

  • rozgrzewka
  • ćwiczenia koordynacyjne
  • groove
  • przejścia
  • motywacja
  • praca zespołowa

Organizatorzy zachwalają swoje wydarzenie w następujący sposób:

W ciągu czterech dni naszego campu, otrzymasz narzędzia, które pozwolą Ci rozwinąć swoje perkusyjne umiejętności. Kurs odbędzie się w jednej z najbardziej malowniczych scenerii w Polsce, w pięknym Planetarium położonym w sercu Parku Śląskiego. Lekcje będą odbywały się codziennie od 10:00 do około 17:00 i obejmą wszystkie najważniejsze aspekty gry na zestawie perkusyjnym. Twój poziom zaawansowania nie ma znaczenia, ponieważ na naszym campie każdy się odnajdzie. Craig jest znany na świecie między innymi ze swojego niesamowitego, wciągającego i empatycznego stylu nauczania. Czeka nas mnóstwo pracy, mnóstwo nowych przyjaźni i mnóstwo uśmiechów.

Polecamy!

Zapisy i szczegółowe informacje: https://internationaldrumcamp.pl/

Craig Blundell jest cenionym perkusistą sesyjnym, który ma na koncie współpracę z takimi artystami, jak m.in.: Steve Hackett, Steven Wilson, Pendragon, Frost, Fish, Kino, Matt Berry, Lonely Robot, Trifecta, The Backstage.

Jako edukator Craig ma na koncie niezliczone warsztaty i kliniki perkusyjne na całym świecie. Ściśle współpracuje z działem badań i rozwoju produktu firmy Roland i jest jedną z twarzy tej marki. Ponadto jest endorserem marek: Paiste, Mapex, Vater, Sennheiser, Gibraltar, Natal, CRS, Cympad, SlapKlatz, Zoom, Gruv oraz Hercules.

Oficjalna strona Craiga Blundella: https://craigblundell.com/
FB: https://www.facebook.com/craigblundelldrums
Instagram: https://www.instagram.com/craigblundelldrums/
YT: https://www.youtube.com/@Blunderdrum