> > > Daray pierwszą gwiazdą Meinl Drum Festival!

Ogłoszony został pierwszy artysta, który wystąpi podczas tegorocznej edycji festiwalu

Meinl Drum Festival w tym roku odbędzie się w Polsce, a dokładniej 17-go września w Warszawie, w Teatrze Roma. Skoro cały event odbywa się “u nas”, nikogo pewnie nie zdziwi fakt, że pierwszym wykonawcą, którego występ ogłosili organizatorzy jest Polak znany m.in. z zespołów Dimmu Borgir, Hunter czy Vesania– Dariusz “Daray” Brzozowski, od wielu lat endorser marki Meinl, a także Tama!

Brzozowski_Daray_

Według zapewnień organizatorów możemy spodziewać się nie tylko astronomicznie szybkiej podwójnej stopy, wbijających w fotel blastów czy równie dobrych przejść- znajdzie się miejsce na niespodzianki. Co będzie specjalną częścią występu Daraya? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że warto wybrać się na to wydarzenie.

Co więcej, wystartowała właśnie przedsprzedaż biletów na zbliżający się wielkimi krokami Meinl Drum Festival. Bilety są dostępne na stronie eventim.pl w cenach 90 złotych (bilet normalny) oraz 70 złotych (bilet ulgowy – dzieci do lat 16, uczniowie i studenci, osoby niepełnosprawne). Od 23 czerwca wejściówki na Meinl Drum Festival będą również dostępne w kasach Teatru Muzycznego Roma w Warszawie. Dla wszystkich fanów specjalnych,okolicznościowych biletów, również spoza Polski, przygotowano na miejscu możliwość wymienienia drukowanej wejściówki na bilet kolekcjonerski, bez dodatkowych opłat.

Bilety: http://www.bit.ly/MDF_Eventim

www.meinldrumfestival.com

http://www.meinlcymbals.pl/