> > > Dariusz “Daray” Brzozowski dołącza do rodziny Wincent

Dariusz “Daray” Brzozowski – Bębniarz, którego w naszym środowisku nie trzeba nikomu przedstawiać, przemierza świat z Dimmu Borgir, Polskę z Hunterem i wciąż ma siłę i czas na pracę z innymi zespołami. Pod koniec grudnia na Facebooku Wincent Drumsticks pojawił się wpis:

Wincent Drumsticks z dumą prezentuje Daraya z zespołu Dimmu Borgir jako nowego członka rodziny Wincent Artist. Daray używa swojej sygnowanej wersji pałek W-5B.

Dariusz “Daray” Brzozowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych perkusistów na scenie metalowej. Znany z ekstremalnego bębnienia, blastów, precyzji i prędkości naddźwiękowych, zdobywał reputację przez lata i był wielokrotnie ceniony za swoje osiągnięcia. Intensywnie koncertując ze swoimi zespołami na całym świecie, zagrał ponad 1000 koncertów. Urodzony w 1980 roku, swój pierwszy zestaw miał w wieku 14 lat. Jego historia zaczęła się od zespołu Vesania i była kontynuowana w Vader, Masachist, Hunter i Black River. Jest także muzykiem sesyjnym dla wielu zespołów. Dzisiaj, grając na perkusji w Dimmu Borgir, Hunter i będąc aktywnym pedagogiem, pozostaje on na czele światowych perkusistów”

Wielkie gratulacje od ekipy BeatIt. Żeby pałki wytrzymywały jak najwięcej ciosów zza ucha!