> > > Dariusz Kaliszuk zaprasza na swoją stronę internetową

Dariusz Kaliszuk z wykształcenia jest perkusistą, prowadzi zajęcia ze studentami, gra w różnych projektach muzycznych oraz jest świetnym kompozytorem, Dariusz zaprasza na swoją stronę internetową gdzie można znaleźć wiele materiałów przeznaczonych do nauki i nie tylko.

Na stronie sklepu można znaleźć m.in. kilka ciekawych etiud opartych na technice rudymentarnej z towarzyszeniem ścieżki audio. Do ich ćwiczenia wystarczy użyć smartfona i słuchawek. Autor podaje, że etiudy przeznaczone są dla każdego muzyka, nie ważne czy gra w orkiestrze symfonicznej, w formacji jazzowej, kapeli rockowej, na weselu. Oprócz werblówek na stronie można znaleźć jeszcze pozycje na zestaw multipercussion, wibrafon, a nawet na zespoły perkusyjne.

Dariusz Kaliszuk zaprasza na swoją stronę słowami:

Chciałbym podzielić się wszystkim tym, co w swoim czasie urodziło się najpierw w mojej głowie, a potem, przy użyciu odpowiednich ku temu narzędzi i umiejętności oraz pomocy wielu bliskich mi osób, znalazło się tutaj. W stosownych zakładkach drums/percussion oraz chillout/healing/meditation mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla Siebie. Serdecznie zapraszam do zapisania się do mojego newslettera. Będę Ci również niezmiernie wdzięczny za podzielenie się ze znajomymi moim adresem. 

Czuj się swobodnie – jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, nie działa, potrzebujesz pomocy, masz pytania, wątpliwości lub pragniesz zostawić swój komentarz – wszystkim możesz się podzielić ze mną pod adresem: kontakt@dkmusic.pl lub kaliszukdariusz@gmail.com.”

Link do strony: dkmusic.pl