> > > Dave Grohl otrzymał zaproszenie do Poznania

Magda, fanka Dave‘a Grohla i Foo Fighters z Poznania, zaprasza swoich bohaterów do swojego miasta. Po tym, jak spędzając czas w klubie Meskalina głośno wypowiedziała swoje marzenie o tym, że chciałaby, aby Foo zagrali w tym miejscu, dziewczyna została wyśmiana przez niektórych obecnych przy tym gości. Pomyślała sobie jednak, że tak się nie godzi, a marzenia trzeba realizować i wpadła na w dość nietypowy sposób nakłonienia Dave’a i zespołu do odwiedzenia stolicy Wielkopolski. Przygotowała film skierowany bezpośrednio do idola, który już zdobył sporą popularność w sieci, w którym w lekki i dowcipny sposób tłumaczy powody wystosowania tego zaproszenia:

Cześć Dave! Mam na imię Magda i mieszkam w Polsce, w Poznaniu. Jest w tym mieście pewien klub, który słynie z nadzwyczajnych koncertów. Nazywa się on Meskalina. Możesz mieć z tą nazwą własne skojarzenia, choć wolałabym, aby one były wyłącznie muzyczne. Kilka dni temu zostałam wyśmiana w tym klubie z Twojego powodu. Powiedziałam moim znajomym, że moim marzeniem jest napić się z Tobą tutaj wódki. A jak już tu będziesz, to możesz zagrać dla nas kilka kawałków. Śmiali się ze mnie i mówili, że jestem wariatką i niepoprawną marzycielką, a ja im powiedziałam, że Foo Fighters zagra w Meskalinie. Stanę na głowie i sprowadzę tutaj Dave’a, żeby chociaż sam zagrał. (…) Marzenia się spełniają. Prawda, Dave?

A to przesłanie od Magdy do nas wszystkich:

Cześć! Czy wierzycie, że marzenia się spełniają? Bo ja tak. I aby zrealizować jedno z nich potrzebuję Waszej pomocy. Chciałabym, aby Dave Grohl z Foo Fighters przyjechał do Poznania i zagrał koncert w Meskalinie. Nie znam jego adresu, ani nikogo, kto mógłby go znać, ale kierując się teorią 6 stopni oddalenia, wierzę, że ta wiadomość dotrze do Dave’a. Proszę udostępnijcie mój viedeolist, niech idzie w świat, może Dave to zobaczy? Bardzo bym chciała! 3majcie kciuki! I do zobaczenia na koncercie!

Share

An Invitation to Poznań from Magda Bałko on Vimeo.