> > > Dave Lombardo w studio z Suicidal Tendencies

Były perkusista Slayer’a nagrywa z legendami crossoveru!

Suicidal Tendencies zamieściło w sieci filmik, który ukazuje proces nagrywania śladów perkusji na następcę albumu “13” z 2013 roku. Wideo trwa około minuty, jest głośno, szybko, nieco punkowo, można nawet powiedzieć, że thrashowo. Dlaczego? Już odpowiadamy- za bębnami siedzi sam Dave Lombardo. Perkusista współpracuje z Suicidal Tendencies od lutego jako muzyk koncertowy, wspomagał zespół podczas wspólnej trasy z Megadeth, a w roli tej zadebiutował 26 lutego w Las Vegas. Oto filmik ze studia:

Beating out today's sermon in the Church of Suicidal, the Godfather of double kick, Dave Lombardo! September 2016! You've been warned!!!

Posted by SUICIDAL TENDENCIES – OFFICIAL on Sunday, 15 May 2016

Lider Suicidal Tendencies, Mike Muir, o zaproszeniu Dave’a do nagrań: Wiesz, ten koleś to legenda. To jest nieco inne od reszty rzeczy — ludzie nazywają go ojcem chrzestnym podwójnej stopy itd. Gra niesamowicie intensywnie, ale oprócz tego ma bardzo muzyczny umysł, co pozwala mu totalnie zrozumieć co robimy, i dlaczego robimy to akurat w ten sposób, to jest różnica, ale też zgoda jednocześnie. Zawsze graliśmy koncerty podczas różnych tras, tu i tam, zawsze byliśmy sobie bliscy. On sam wie, że miejsce, z którego pochodzi muzycznie to dobre miejsce.”

Zespół okrasił filmik komentarzem “dzisiejsze kazanie w kościele Suicidal wybija ojciec chrzestny podwójnej stopy, @davelombardo! Wrzesień 2016! Zostaliście ostrzeżeni!”. Oby wszystko poszło zgodnie z planem, a współpraca okazała się bardzo owocna!

Źródło: blabbermouth.net