> > > David Silveria powraca z nowym zespołem

Były perkusista Korn i CORE 10

David Silveria, muzyk znany z występów w legendarnym zespole Korn wraca do gry! Jego nowym projektem jest, jak twierdzi sam artysta, pomieszanie metalu, punka i rocka kryjące się pod szyldem CORE 10.

david-silveria

David wspomina swoje dołączenie do grupy: “Znałem Seana Lenhoffa (wokalistę- przyp. aut.) jakieś piętnaście albo dwadzieścia lat z czasów śródmieścia w Huntington Beach. Cały czas przesyłał mi mp3-ki z piosenkami, im więcej ich słuchałem, dochodziłem do wniosku, że można je albo kochać, albo nienawidzić. Byłem skłócony sam ze sobą kiedy usłyszałem ten materiał po raz pierwszy. Pokazałem go mojej żone i zapytałem: co o tym sądzisz? Dlatego, że na początku nie rozumiałem takiego grania. Ale im więcej tego słuchałem, tym bardziej mi się to podobało. Teraz, kiedy już coś grają, kiedy dołączyłem ja, moja żona jest bardzo podekscytowana, ciągle mówi: uwielbiam tą piosenkę, to jeden z waszych najlepszych kawałków! W końcu sam zakochałem się w ich graniu, i teraz jestem z nimi na sto procent”.

Wokalista Sean Lenhoff jest w pełni świadomy tego, że muzyka wykonywana przez CORE 10 nie jest dla każdego, natomiast każdy, kto da im szansę nie będzie żałował swojej decyzji. W skład zespołu wchodzą obecnie:

Duncan Nisbet – wokal/gitara
Sean Lenhoff – wokal
Chris Dorame – bas
Joe Taback – gitara
David Silveria – perkusja

Muzycy z Silverią w składzie zadebiutują na żywo już 1-go kwietnia w klubie Tiki Bar w kalifornijskim Costa Mesa. Poniżej zamieszczamy próbkę ich twórczości sprzed kilku lat:

Mamy nadzieję, że po burzliwym rozstaniu ze swoimi kolegami z zespołu Korn w 2006, próbami zakładania działalności gastronomicznej oraz licznymi sprawami sądowymi związanymi z podziałem pieniędzy za prawa autorskie do utworów wspomnianej wcześniej kapeli David wyjdzie na prostą i znów poczuje radość z grania na bębnach. Tego mu życzymy!

Źródło: https://www.blabbermouth.net/