> > > Dennis Chambers endorserem Gruv Gearl VELOC One-Trip

Firma Gruv Gear ogłosiła, że legendarny perkusista Dennis Chambers został endorserem innowacyjnego systemu do transportowania bębnów o nazwie VELOC One-Trip.

Opisany przez JazzTimes jako jeden z największych żyjących perkusistów na świecie, Dennis Chambers znalazł się na liście 100 najlepszych perkusistów wszech czasów magazynu Rolling Stone. Dennis został również wprowadzony do Modern Drummer Hall of Fame w 2001 roku, po wygraniu siedmiu głosowań z rzędu na najlepszego perkusistę w kategorii Jazz Elektryczny w latach 1990 – 1996.

Wprowadzony na rynek w 2020 roku, w pełni zintegrowany system transportu bębnów VELOC umożliwia perkusistom przewózkę 5-częściowego zestawu, talerzy, pedałów i osprzętu naraz! System składa się z lekkiego aluminiowego wózka wyposażonego w magnetyczną szynę montażową. Trwałe, wyściełane etui mocuje się i układa pionowo na tej szynie, tworząc system przypominający półkę. Wygodne przednie otwory w case’ach na bębny oznaczają, że można je pozostawić na wózku, jednocześnie dając szybki dostęp do bębnów w celu rozstawienia.

Po załadowaniu zestawu do systemu VELOC, można go transportować przy minimalnym wysiłku przez drzwi, wąskie korytarze i ruchliwe parkingi, trzymając tylko jedną rękę na ergonomicznym uchwycie. Futerały dołączone do systemu są dostępne w większości popularnych rozmiarów, posiadają wygodne uchwyty do przenoszenia oraz dostęp do bębnów zarówno z góry, jak i z przodu. Każda walizka jest wyposażona we wbudowany zamek TSA i znacznik globalnego odzyskiwania Gruv Gear obsługiwany przez HomingPIN, dzięki czemu wszelkie zagubione torby można łatwo odnaleźć i połączyć z ich właścicielami.

Dennis Chambers mówi o swoim systemie transportu bębnów VELOC tak: „Człowieku, te torby są po prostu niewiarygodne. Sposób, w jaki zostały zaprojektowane jest naprawdę genialny. To jest świetne i bardzo mi się podoba!

Jay Baldemor, prezes Gruv Gear, powiedział: „Jesteśmy bardzo dumni, że tak kultowy i legendarny perkusista wybrał Gruv Gear. Kiedy Dennis zobaczył nasze case’y i wózki na perkusję VELOC, zupełnie odleciał i wiedział, że musi je mieć. Rozmawiamy teraz prawie codziennie i nie może przestać o nich mówić. Co za zaszczyt!

Aby dowiedzieć się więcej o systemie transportu bębnów VELOC i innych produktach Gruv Gear, wejdź na gruvgear.com