> > > Dixon przedstawia zestaw Cornerstone

Dochodzą do nas informacje o kolejnych nowościach mających premierę w roku 2018. Tym razem w świetle reflektorów znalazła się firma Dixon, która w 2018 rok wkracza bardzo intensywnie. Wielką nowością ze strony tego producenta jest seria Cornerstone, która ma za zadanie ukazać nową twarz marki.

dixon cornerstone logo

Cornerstone będzie profesjonalną serią gotowych do gry bębnów. Będą posiadać tylko jedną konfigurację, która jest bardzo uniwersalna i z pewnością wystarczy do komfortowej pracy. Na korpusach i naciągach widnieć będzie nowe logo firmy, które jest symbolem zachodzących zmian. Premiera zestawu Cornerstone zaplanowana jest na targi NAMM 2018 w Anaheim.

Tak o nowym produkcie wypowiada się Jim Uding, brand manager firmy:

“To są nie tylko świetne bębny, one reprezentują nową epokę dla Dixona. Czujemy, że jest to dla nas najlepszy sposób na ukazanie zmian, które znajdą się w naszej ofercie kierowanej do pracującego perkusisty. Wiemy, że profesjonaliści będą naprawdę doceniać wszechstronność tych bębnów”

Dixon Cornerstone będzie dostępny w wymiarach: centrala 18″x22″, tom 8″x10″, tom  9″x12″ i floor tom 16″x16″ floor tom. Opcjonalnie będzie można dokupić również werbel Cornerstone. Dwie wersje wykończenia to piano black oraz natural. Przewidywana cena shell setu z dwoma tom holderami to 1699.99 $, czyli ok. 5940 zł.

Jesteśmy ciekawi pomysłu i prezentujemy krótki filmik reklamowy ukazujący zestaw Cornerstone w akcji.

http://www.playdixon.com/

Share