> > > drescHHeads na Meinl Drum Festival 2017

Energetyczny duet wystąpi dla Was już w lipcu w Gutenstetten!

Już 1 lipca odbędzie się kolejna edycja wielkiego swięta perkusji, które na stałe wpisało się w bębniarski kalendarz Europejczyków! Mowa tu oczywiście o Meinl Drum Festival, który będzie miał miejsce w Gutenstetten w Niemczech, gdzie swoją siedzibę ma ten wybitny producent talerzy perkusujnych. Jak co roku odwiedzający będą mieli możliwość zobaczenia na własne oczy najnowszych modeli talerzy, akcesoriów, perkusjonaliów i innych niespodzianek przygotowanych przez organizatorów. Jak co roku wielu perkusyjnych maniaków przyjeżdża do tej miejscowości aby oglądać i słuchać najbardziej znanych bębniarzy, którzy dają popis swoich niesamowitych umiejętności. Dziś organizatorzy ogłosili kolejnego wykonawcę. Będzie to duet drescHHeads.

dreschheads

drescHHeads składa się z dwóch muzyków- perkusisty  Simona Gattringera i perkusjonisty Maxa Groesswanga. Artyści podczas swoich występów łączą perkusyjne groove’y oraz brzmienia najróżniejszych przeszkadzajek z muzyką elektroniczną. Pochodzą z Austrii, aczkolwiek obecnie tworzą i mieszkają w Hamburgu. Współpracują z najróżniejszymi artystami z całej Europy. Poniżej próbka ich możliwości:

Bilety na festiwal będą dostępne od 3 kwietnia, będziecie mogli nabyć je na http://www.meinlshop.de/ . Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym święcie perkusji!