> > > Drum Cam BeatIt: Gnievo Telszewski (Hope) – “Lego”

Niedawno prezentowaliśmy naszym widzom test zestawu perkusyjnego Premier Genista (TUTAJ). Do jego przeprowadzenia zaprosiliśmy Gnieva Telszewskiego, który jest znany z występów z wysokoenergetyczną, numetalową poznańską załogą Hope. Chłopaki mają na koncie minialbum, dwie pełnowymiarowe płyty (trzecia już jest właściwie gotowa) i sukces w programie Must Be The Music, cztery występy na festiwalu Jurka Owsiaka (trzy na Przystanku Woodstock i jeden na Pol’and’Rock Festival), a także koncerty u boku takich gwiazd jak Liroy, Limp Bizkit czy Body Count.

Gnievo Telszewski (Hope) - "Lego"

fot: beatit.tv

Korzystając z tej okazji zarejestrowaliśmy drum cam z udziałem Gnieva, w którym wykonał premierowy kawałek swojej macierzystej kapeli, zatytułowany “Lego“. Gnievo to perkusista reprezentujący szkołę grania mocnymi, solidnymi ciosami, jednak nie zapominający jednocześnie o odpowiednim groove. Najlepszym dowodem właśnie to nagranie, w którym nasz gość korzysta również z werbla piccolo wystrojonego na podobieństwo timbalesa.

Gnievo Telszewski (Hope) - "Lego"

fot: beatit.tv

Do wykonania drum cama Gnievo Telszewski użył następujących instrumentów wraz z osprzętem:

  • klonowy zestaw perkusyjny Premier Genista GM24-10 w konfiguracji 24″x18″, 13″x10″ oraz 16″x16″ i wykończeniu Dark Walnut Fade (DWF)
  • bukowy werbel Sonor Ascent 14″x5,5″
  • klonowy werbel piccolo Tamburo
  • naciągi Remo Powerstroke 3, Remo Emperor Clear, Remo Ambassador Clear
  • naciągi Aquarian Texture Coated, Aquarian Super 2, Aquarian Classic Clear
  • talerze Zildjian
Gnievo Telszewski (Hope) - "Lego"

fot: beatit.tv

Zestaw Premier Genista znalazł się w naszym studio dzięki uprzejmości polskiego dystrybutora tej zasłużonej marki – firmy Music Info.

Bębniarki i Bębniarze! Przed Wami Gnievo Telszewski w kawałku zespołu Hope, zatytułowanym “Lego“. Specjalnie dla widzów beatit.tv!