> > > DrumCraft wywiad, cz. 2

DrumCraft specjalnie dla BeatIt 2/4

W dniach 27 – 29 października 2013 r. w siedzibie firmy GEWA w niemieckiej miejscowości Adorf odbyła się zamknięta impreza targowa przeznaczona dla współpracowników firmy z całej Europy – GEWA In-House Exhibition 2013. Ponieważ ekipa BeatIt została zaproszona do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, nie mogliśmy czegoś takiego przegapić mając w perspektywie możliwość spotkania z przedstawicielami dwóch firm perkusyjnych współpracujących z GEWA.

drumcraft1

Jedną z nich była firma DrumCraft. Mamy zatem dla Was drugi odcinek rozmowy z pomysłodawcą tej marki oraz założycielem i prezesem spółki, którym jest Winfried Holl, a także jego dwoma najbliższymi współpracownikami – Stefanem Weilerem oraz Rubenem Steinhauserem. Pierwszy z nich odpowiada za obsługę marki i kontakty z endorserami, a drugi jest projektantem hardware zarówno dla DrumCraft, jak i dla DW.

Rozmawiamy tu o filozofii przyświecającej firmie podczas projektowania i budowania bębnów oraz hardware’u, trudnościach i przygodach napotkanych na tej drodze, a także historii związanej z projektem logo DrumCraft.