> > > DW i Gewa prezentują DWe – nowe zestawy perkusji elektronicznych

Fani firmy DW Inc., która produkuje najwyższej klasy zestawy perkusyjne, perkusjonalia i hardware będą mieli nie lada powód do radości. Już niedługo firma rusza z produkcją zestawów elektronicznych! Wszystko pod czujnym okiem ich partnerów z niemieckiej firmy GewaOwocem ich współpracy będą zestawy o prostej, aczkolwiek chwytliwej nazwie DWe.

Nowa elektroniczna marka bębnów DWe ™  zadebiutuje na targach Musikmesse we Frankfurcie. Współpraca z długoletnim partnerem, którym jest GEWA Music, zaowocowała powstaniem całkowicie nowych korpusów i hardware’u. Oznacza to wejście Drum Workshop na arenę bębnów elektronicznych. Wszystko wzmocnione będzie cyfrowym systemem G9, oferującym świetne pady i talerze kompatybilne z DWe. Jest to pierwsza w historii współpraca między wytwórcą bębnów z Kalifornii, a niemieckim producentem i dystrybutorem instrumentów muzycznych.

Korpusy są wyposażone w mini lugi użyte w zestawach z serii Design. Dostępne są w wykończeniu Carbon Fiber Finishply i Exotic Walnut. Są również zaopatrzone w naciągi True-Rebound firmy Remo z modułowanymi strefami, tzw. Trigger Zone. Linia nowo zaprojektowanych statywów, stopek i ram DWe zawiera szereg przyjaznych perkusiście funkcji dostosowanych do instrumentu elektronicznego.

Tak o produkcie wypowiedział się założyciel firmy DW, Don Lombardi:

“Misją DW zawsze było rozwiązywanie problemów perkusistów tak, aby mogli skoncentrować się na swoich umiejętnościach i swobodnie skupić się na tym, co naprawdę ważne – muzyce. DW Electronics to rozszerzenie naszej filozofii. Bębny elektroniczne powinny być niezawodne, łatwe w obsłudze i zapewniać bezproblemową grę. Jesteśmy niesamowicie dumni z tego, że możemy wejść do świata elektroniki i debiutować z linią produktów DWe, która powstawała bardzo długo”.

Aby zobaczyć pełną linię systemu GEWA G9 z produktami DWe ™ na targach MusikMesse wystarczy odwiedzić stoisko w hali 9. Produkty DWe ™ zadebiutują w Stanach Zjednoczonych jesienią tego roku. Aktualne ceny i dostępność w Europie pod nr. tel. +49 37423 778100

https://pl.gewamusic.com/

http://www.dwdrums.com/

Share