> > > DW ogłasza DRUM DAY L.A. 2021

Drum Workshop Inc. (DW) z ogłasza Drum Day L.A. – darmową transmisję na żywo, podczas której odbędzie się prezentacja najnowszych produktów marek DW, PDP, Gretsch, Latin Percussion i nie tylko.

W Polsce transmisję będzie można obejrzeć wyłącznie na oficjalnym kanale YouTube DW, w piątek 5 lutego 2021 r. o godzinie 21:00 (12:00 czasu PST). Segmenty panelu będą również widoczne po wydarzeniu, na kanałach mediów społecznościowych każdej marki.

Podczas wydarzenia Drum Day LA zaprezentowane zostaną nowe produkty, w sytuacji symulującej warunki targowe. Gospodarzem tego wydarzenia będzie John Good – postać bardzo dobrze znana w środowisku perkusyjnym.

Ponadto, widzowie będą mogli rozmawiać z ekspertami ds. produktów w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem czatu YouTube. John Good, znany jako “Zaklinacz drewna” z Oxnard, w towarzystwie świetnego perkusisty sesyjnego Russa Kunkela, zabierze entuzjastów perkusji za kulisy fabryki w Kalifornii, pokazując najnowsze i najnowocześniejsze osiągnięcia w produkcji bębnów.

Good skomentował to tak: „To bardzo trudny czas dla całego świata. Każdego roku nie możemy się doczekać spotkania z naszymi przyjaciółmi – a ponieważ w tym roku nie mogliśmy spotkać się osobiście, uznaliśmy, że byłoby miło kontynuować to z pomocą technologii ”.

Ponadto, podczas Drum Day L.A. można będzie liczyć na występy artystów. Wystąpią: Keith Carlock, Gergo Borlai, Stanton Moore, Thomas Lang, Tony Royster Jr. i wielu innych!

 

Sprawdź zapowiedź Drum Day L.A. na YouTube: