> > > Dzień z bębniarzem #3 – nasza relacja

Dnia 29.02.2020 roku mieliśmy przyjemność wzięcia udziału w cyklicznych warsztatach perkusyjnych organizowanych przez szkołę muzyczną TONY—podstawy dźwięków we Wrocławiu. Główną atrakcją tego wydarzenia było spotkanie ze wspaniałym muzykiem i edukatorem Zbigniewem Lewandowskim.

zdjęcie: @marculamagdalena

Pan Zbigniew przez kilka godzin realizował swój autorski program oparty o tematykę zastosowania w grze na zestawie perkusyjnym pojedyńczych i podwójnych uderzeń, paradidli i ich przewrotów, zastosowania swingu oraz wielu, wielu innych zagadnień. Osobnym wątkiem było granie sekcyjne w zespole. Levandek, oprócz przekazania ogromnej wiedzy perkusyjnej, na bieżąco grał do podkładów muzycznych i pokazywał w jaki sposób realizować zagadnienia wcześniej omawiane z uczestnikami. Również w przypadku tematu gry w sekcji Pan Zbigniew zaprezentował zagadnienia w formie występu ze specjalnie na tę okoliczność stworzonym zespole, złożonym z nauczycieli placówki.

zdjęcie: @marculamagdalena

Nasza obecność była zaznaczona przez udział i prelekcję Macieja Głuchowskiego, który opowiedział o autopromocji i możliwościach zarabiania na swojej pasji. Osobnym tematem była prezentacja pałek edukacyjnych Hingestix oraz nowych produktów marki Zildjian.

zdjęcie: @marculamagdalena

Jesteśmy pod wrażeniem szkoły, personelu i klimatu tam panującego! Wkrótce obejrzycie nowy cykl naszego portalu, gdzie będziemy pokazywać szkoły perkusyjne i rozmawiać z właścicielami oraz edukatorami wybranych przez nas placówek.

Oto galeria zdjęć udostępniona nam przez @marculamagdalena 

Zobaczcie również naszą krótką relację wideo: