> > > EduDrum webinar – pytania do Jury

Dziękujemy bardzo za wszystkie zgłoszenia konkursowe oraz za pytania dotyczące tak technologii nagrywania, jak i interpretacji poszczególnych etiud.

Aby Waszych wątpliwości było jak najmniej serdecznie zapraszamy na spotkanie online, taki konsultacyjny webinar z cyklu pytanie – odpowiedź. Myślimy, że taka forma spotkania będzie dla wszystkich bardzo pomocna w przygotowaniu nagrania. W prywatnych wiadomościach dostajemy od Was wiele pytań w związku z ewentualnym odstępstwem od zaproponowanej przez nas kolejności rąk czy sugerowanej dynamiki. Zapewniamy, że wszystkie ( zwłaszcza te obszerniejsze etiudy ) da się bez problemu umieścić na pulpicie i bez kolejności przecięcia nagrania gdzieś w trakcie bezbłędnie wykonać. Z pewnością znajdzie się na to czas, by porozmawiać również o tym.

Na dniach podamy link do zapisywania się na webinar. Śledźcie strony beatit.tv a najlepiej zapiszcie się na nasz newsletter: https://www.beatit.tv/newsletter/

Z korespondencji z Wami wynika również fakt, że dla tych, którzy dopiero zapoznają się z rudymentową techniką werblową etiudy z najłatwiejszej grupy okazały się być poza zasięgiem. Dlatego też, by umożliwić udział w konkursie najmniej zaawansowanym adeptom techniki werblowej, w bonusowym pakiecie dołączamy 2 bardzo proste ćwiczenia rytmiczne.

Czytelny podkład, niekomplikowana rytmika i krótka forma z pewnością pozwoli każdemu spróbować własnych sił. Dlatego już dzisiaj zapraszamy do sklepu sklep.beatit.tv po dodatkowe etiudy.

Tutaj należy zapisać się do konkursu i podać swoje dane!

Trzymamy mocno kciuki za uczestników konkursu.
EduDrum Team.