> > > Eucatape- wyjątkowa taśma dla perkusjonistów

Ochrona i regeneracja dłoni perkusjonisty

Każdy perkusjonista prędzej czy później będzie odczuwał skutki gry na swoim instrumencie. Nie ma znaczenia, czy okłada cajon, djembe czy inny rodzaj sprzętu- zawsze największą pracę wykonują dłonie. Po długim koncercie, jam session czy ćwiczeniu warto byłoby o nie zadbać. Każdy z muzyków zna i stosuje przeróżne sposoby na regenerację, my jednak chcielibyśmy przedstawić ciekawy produkt, jakim bez wątpienia jest Eucatape. Jest to taśma z wyciągiem z eukaliptusa, która zapobiega powstawaniu odcisków i siniaków tworzących się podczas gry, chłodzi ręce oraz ma właściwości lecznicze i regenerujące.
Eucatape taśma dla perkusjonistów
Eucatape ma trzy główne zadania:
– Chroni
Nie obawiaj się siniaków i pęcherzy powstających podczas gry na djembe lub cajonie. Dłonie przyjmują wtedy na siebie niesamowitą siłę. Dzięki wytrzymałemu materiałowi, z którego zrobiona jest Eucatape można zminimalizować destrukcyjny wpływ kontaktu dłoni z instrumentem i cieszyć się z muzyki dłużej niż zwykle!
– Chłodzi
Uczucie chłodu stworzone przez Eucatape, jak zapewnia producent, jest wprost fenomenalne. Porównywane bywa do zabiegów z aromaterapii, tyle że w czasie gry na bębnach! Naklejając taśmę na dłonie poczujesz odprężenie, a granie przez długie godziny nie będzie stanowiło problemu.
– Leczy
Eukaliptus charakteryzuje się naturalnymi właściwościami przeciwzapalnymi- bezpośredni kontakt taśmy Eucatape ze skórą dłoni sprawi, że regeneracja oraz leczenie będzie odbywać się już w trakcie grania!
Poniżej przedstawiamy krótki film prezentujący działanie taśmy:

Jedno opakowanie zawiera ponad 9 metrów taśmy w kolorze niebieskim. Nabyć je można z ok. 10 $. Po więcej informacji zapraszamy na stronę dystrybutora, firmy Big Bang Distribution:

http://www.bigbangdist.com/

http://www.eucatape.com/

Co sądzicie o tej nietypowej taśmie? Na odpowiedzi czekamy w komentarzach!

Share