> > > Greyson Nekrutman artystą Vater

Vater Drumsticks wita Greysona Nekrutmana w swojej rodzinie artystów

Greyson Nekrutman wywołał ogromne poruszenie w świecie perkusji i stał się nową inspiracją dla perkusistów na całym świecie. Greyson niedawno zakończył wyprzedaną trasę z klinikami perkusyjnymi w USA i Kanadzie, pojawił się w Drumeo, zaliczył występy na największych festiwalach perkusyjnych na całym świecie (w tym Meinl Drum Festival 2023 zaledwie kilka dni temu), a także koncertował z legendarnym zespołem Suicidal Tendencies.

To, co sprawiło, że Greyson znalazł się w centrum uwagi na całym świecie, to jego interpretacje utworów i partii bębnów z ery swingu (czasy m.in. Louisa Armstronga i Benny’ego Goodmana). Jego niezwykle energetyczne transkrypcje i wykonania wideo partii kultowych perkusistów, takich jak Buddy Rich, Philly Jo Jones, Louis Bellson (i wielu innych) wypełniają muzyczną lukę, która była w dużej mierze niezapełniona przez dziesięciolecia.

Greyson współpracował także z Williamem Duvallem – wokalistą zespołu Alice In Chains – na jego albumie “11.12.21 Live-In-Studio Nashville”, a także z takimi artystami, jak: Billy Howerdell, DJ Premier, Veronica Swift, Bakithi Kumalo, czy Darren Criss.

Greyson Nekrutman od tej pory używa pałek Vater 5A Acorn, Power 5A oraz Nude Series Fatback 3A, a także miotełek, malletsów i akcesoriów firmy Vater.

  • Vater 5A Acorn (długość: 16″ / 40,64 cm; uchwyt: 0.57″ / 1,45 cm)

  • Vater Power 5A (długość: 16.5″ / 41,91 cm; uchwyt: 0.58″ / 1,47 cm)

  • Nude Fatback 3A (długość: 16″ / 40,64 cm; uchwyt: 0.59″ / 1,5 cm)

Greyson mówi: “Pałki Vater dają mi niezrównaną pewność siebie za zestawem. Z Vaterem mogę znaleźć model pałki odpowiedni dla każdego stylu, w który gram, a jest to kluczowe. Tym, co łączy to wszystko, jest fakt, że Vater naprawdę daje poczucie bycia w rodzinie. Jestem zaszczycony, że mogę dołączyć do Vatera.

Chad Brandolini – Dyrektor Relacji z Artystami Vater – komentuje: “To zawsze ekscytujące, gdy pojawia się młody muzyk, który robi zamieszanie w całej naszej branży. Od swoich fanów, poprzez profesjonalnych perkusistów, sprzedawców detalicznych, edukatorów, media, aż po i innych producentów – Greyson Nekrutman jest jednym z tych bębniarzy, którzy wywołali wielkie emocje swoim talentem i inspirującą mocą. Greyson potrafi autentycznie zagrać wszystko, od jazzu, przez punka, po porywający metal, i warto mieć go na oku, ponieważ dopiero zaczyna! Jestem podekscytowany, że wybrał markę Vater i zaszczycony, mogąc powitać go w naszej rodzinie.”