> > > Groove Bell Meinl sygnowany przez Mike’a Johnstona

Firma Meinl wypuściła właśnie na rynek perkusyjny nowy Cowbell, który powstał we współpracy z jednym z najbardziej znanych edukatorów perkusji na świecie, jakim jest:Mike Johnston. Instrument ten został specjalnie zaprojektowany tak aby jak najlepiej brzmieć wraz z zestawem perkusyjnym i zespołem.

W zestawie z Groove Bellem otrzymujemy dwa tłumiki magnetyczne, które powstały na podstawie tłumików do talerzy sygnowanych przez Benny’ego Greb’a. Służą one do tłumienia niechcianych przydźwięków i uzyskania brzmienia, które nam odpowiada.Instrument został wykonany ze specjalnego stopu Vintage Steel.

Mike Johnston nowym produkcie od Meinla: „Już kiedy grasz na nim po raz pierwszy, nie ma wątpliwości, że jest to wysokiej jakości bell który został zaprojektowany specjalnie do gry z zestawem perkusyjnym. Po dodaniu tłumików staje się on jednym z najbardziej wszechstronnych Groove Belli na rynku.”

Specyfikacja produktu

  • Wykonany z Vintage Steel
  • Zaprojektowany we współpracy z Mikiem Johnstonem
  • Zaprojektowany specjalnie do gry z zestawem perkusyjnym
  • Wykończenie: Vintage Steel
  • Dwa magnetyczne tłumiki dla kontrolowanego tłumenia (na podstawie tłumików do talerzy sygnowanych przez Benny’ego Greb’a)