> > > I Ogólnopolski Turniej Młodych Perkusistów w Ostrowcu Świętokrzyskim

I Ogólnopolski Turniej Młodych Perkusistów organizowany przez Klub PERSPEKTYWY znajdujący się w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się w dniach 19 i 20 października. Uczestnikami turnieju mogą być tylko osoby, które nie ukończyły 18 roku życia.

Turniej ma na celu propagowanie perkusji wśród dzieci i młodzieży, ma promować młodych wykonawców. Dla zwycięzców organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody.

Aby zgłosić się do konkursu należy wysłać wiadomość drogą mailową na adres: perspektywy@gmail.com do dnia 6 października 2018r włacznie. zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię, nazwisko, datę urodzenia
  • nagranie(a) – prezentację własnej gry w formacie mp3 (maksymalna waga pliku(ów) – 15MB lub link do serwisu YouTube, lub podobnego portalu audio-wizualnego.
  • ewentualną listę dodatkowych własnych instrumentów, które uczestnik będzie chciał użyć podczas swojego występu.
  • w przypadku gry z podkładami – sposób odtworzenia muzyki (np. płyta CD, pendrive, rodzaj odtwarzacza itp).

Przebieg konkursu:

  • Spośród nadesłanych drogą e-mailową zgłoszeń, organizatorzy wyłonią 15 finalistów, którzy zaprezentują swoje występy 19.10.2018 podczas eliminacji (I etap) przed komisją oraz publicznością – w Klubie Perspektywy w Ostrowcu Świętokrzyskim (Występy solowe z możliwością grania z dostarczonymi przez siebie podkładami – czas trwania: maksymalnie 15 minut)
  • W II etapie Turnieju (20.10.2018) wystąpi 6 finalistów, wyłonionych podczas eliminacji.

 

Organizatorzy zapewniają zestaw Yamaha Stage Custom z hardwarem oraz talerzami. Każdy jeśli ma ochotę może dostawić własne dodatkowe instrumenty do zestawu.

Zapraszamy wszystkich młodych bębniarzy!