> > > Igor Falecki i Antoine Fadavi wystąpią w Paryżu

Nadchodzi F+F Show!

Już 9 kwietnia w Paryżu odbędzie się Wikidrummers Festival 2, druga edycja francuskiego święta perkusji. Tego dnia na miłośników bębnienia czekać będzie wiele atrakcji, a także występy światowej klasy muzyków takich jak Jason Sutter czy Brian Frasier Moore. Jednym z punktów programu imprezy będzie wspólny występ dwóch młodych perkusistów, który nazywać się będzie F+F Show. Pod tym skrótem kryją się nazwiska wykonawców, i z dumą możemy ogłosić, że jednym z nich jest reprezentant naszego kraju, kilkunastoletni i niesamowicie utalentowany Igor Falecki! Razem z nim wystąpi siedmnastoletni Antoine fadavi z Francji.

Antoine Fadavi

Młodzi bębniarze zaprezentują specjalny program obejmujący występ w duecie, a także granie do utworu “Giude Me”, którego autorem jest brytyjski perkusista Kaz Rodriguez. Zademonstrują również loopowanie na żywo, oraz dograją bębny do podkładów pochodzących ze ścieżki dźwiękowej filmu Batman vs. Superman. Ich występ będzie rejestrowany na potrzeby kanału Drumchanel.com, celem stworzenia serii wideo przedstawiającej ich zmagania. Tak o tym przedsięwzięciu wypowiadają się młodzi artyści:

Przez kilka lat zdążyliśmy się dobrze zaprzyjaźnić, i jesteśmy bardzo podekscytowani nie tylko faktem samego występu, ale możliwością promowania sztuki perkusyjnej, i zachęcania młodych kudzi do zostania perkusistami i perkusistkami”

igor falecki

Wikidrummers Festival 2 jest sponsorowany przez takie firmy jak DW, Gretsch, Roland, Sabian, TRX, Remo, Vic Firth, Gibraltar, Cympad i Drum Channel. Zapraszamy do śledzenia festiwalu na facebooku, twitterze i innych mediach społecznościowych. Więcej dowiedzieć się można na stronie www.wikidrummers.com