> > > Jakub Martuzalski & RusT – Jam nagrany w GPD Studio

Niedawno powstałe, a znajdujące się w pobliżu Poznania, studio nagraniowe GPD gościło w tym roku retro rockandrollowy zespół RusT. Muzycy zarejestrowali tam singiel zapowiadający nowy album kapeli, przy czym oba wydawnictwa mają się ukazać wiosną przyszłego roku.

Perkusistą RusT jest bardzo zdolny bębniarz Jakub Martuzalski, który szczególnie pokochał klasycznie rockowe klimaty i taki właśnie styl gry na bębnach. Możecie nam uwierzyć na słowo, że dogłębnie przestudiował na przykład grę Johna Bonhama i radzi sobie z nią doskonale. Dodajmy, że Kuba jest także nauczycielem perkusji w poznańskiej szkole Republika Rytmu.

Jakub Martuzalski Rust

Odwiedziliśmy chłopaków podczas tej sesji i zarejestrowaliśmy jam, który zagrali dla rozluźnienia w przerwie w nagraniach. Ponieważ Kuba Martuzalski to bębniarz o solidnym uderzeniu, ale także świetnym groove (jak przystało na perkusistę o inklinacjach klasycznie rockowych) pomyśleliśmy, że warto, aby widzowie beatit.tv mogli zapoznać się z grą tego bardzo dobrze zapowiadającego się muzyka. Oprócz Kuby zobaczycie i usłyszycie Michała Gołąbka (gitara) i Marcina Zimmera (bas). Skład uzupełnia frontman Michał Przybylski.

Sprzęt wykorzystany podczas sesji:

Bębny:
Hoshino 60`s set
Bass drum 20x 14
Tom 13 x 9
Floor tom 16 x 16
Pearl DLX
Bass drum 22x 16
Werbel- WorldMax Vintage Classic Brass 14 x 5

Talerze:
HH- Zildjian A Custom New Beat 14
Crash- Istanbul Agop Xist 19
Istanbul Agop Xist 19
Ride- Turkish Millenium 22

Naciągi
Remo Ambassador Coated- werbel
Remo Emperor Coated- tomy góra
Remo Ambassador Coated- tomy dół
Remo Powerstroke 3 Coated- bass drum

Pałki
Wincent Maciek Gołyźniak signature

Bębniarki i Bębniarze! Przed Wami perkusista Jakub Martuzalski i pozostali instrumentaliści zespołu RusT! Życzymy miłych wrażeń!

Share