> > > Jay Postones (Tesseract) nowym endorserem Meinl Cymbals!

Jay Postones właśnie dołączył do rodziny artystów marki Meinl Cymbals.

Jay jest perkusistą cenionego w kręgach prog rocka zespołu Tesseract, który aktualnie pracuje nad swoim piątym albumem studyjnym. Jay koncertuje na całym świecie, a jeśli w danym momencie nie jest w trasie z kapelą, to aktywnie oddaje się edukacji perkusyjnej tworząc i prowadząc kursy perkusyjne online, a także oferując zajęcia indywidualne za pośrednictwem swojej strony internetowej. Dodatkowo muzyk jest gospodarzem regularnie emitowanych streamów na platformie Twitch.

Jay wybrał następujące talerze:

15″ Byzance Foundry Reserve Hihat
16″ Byzance Dark Crash
10″ Byzance Splash
18″ Byzance Dark Crash
20″ Byzance Dark Crash
16″ Byzance Trash Crash (stack top)
12″ Pure Alloy Trash China (stack bottom)
21″ Byzance Polyphonic Ride
20″ Byzance Equilibrium China

Jay Postones tak komentuje całe zdarzenie: “Jestem niesamowicie podekscytowany moją współpracą z Meinl Cymbals. Po zgromadzeniu niezliczonych rekomendacji od kolegów perkusistów, a także po sprawdzeniu wielu talerzy, to Meinl został moim wyborem na przyszłość. (…) Poważnym argumentem na ich korzyść było legendarne już wsparcie, jakie gwarantują Artystom. Wielokrotnie byłem tego świadkiem obserwując przyjaciół z branży. Możliwość szybkiej wymiany blachy na trasie lub wyboru talerzy do sesji nagraniowej to zasadnicza sprawa. Mam pełne zaufanie co do tego, że Meinl mi to zapewni.

Wybór blach do mojej konfiguracji był przyjemnym i bezwysiłkowym doświadczeniem – ludzie z Meinl przedstawili mi opcje biorąc pod uwagę to, do czego byłem wcześniej przyzwyczajony i dołożyli wszelkich starań, abyśmy skompletowali zestaw odpowiedni dla mojego stylu gry, a także dla stylu zespołu TesseracT.”

By dowiedzieć się więcej, sprawdź profil artysty na oficjalnej stronie Meinl Cymbals HERE.

Polecamy również zajrzeć na oficjalny profil Jay’a na Instagramie: https://www.instagram.com/jaytesseract/