> > > Jeremiah “Trauma” Stratton & Hed P.E – “Raise Hell” na żywo dla BeatIt

Hed P.E to kalifornijski zespół obracający się w klimatach rapcore’owych, nu-metalowych i punkowych. Są prekursorami nurtu g-punk, inspirowanego twórczością raperów z Los Angeles. Powstali w 1994 roku i w wielu kręgach są uznawani za formację niesamowicie ważną, wręcz legendarną. Na ich koncerty przychodzą zarówno fani ciężkich brzmień, punka, reggae czy hip-hopu. 15 lutego formacja wystąpiła w klubie Firlej we Wrocławiu. My również odwiedziliśmy miasto stu mostów, aby zarejestrować sceniczne poczynania perkusisty Hed P.E, którym jest widowiskowy Jeremiah “Trauma” Stratton.

Jeremiah Stratton napędza maszynę Hed P.E od ponad dziesięciu lat. Jest przemiłym i wiecznie uśmiechniętym człowiekiem, który bardzo chętnie rozmawia o swojej perkusyjnej pasji. Wywodzi się z muzykalnej rodziny, dzięki czemu miał łatwość w określeniu swojej życiowej drogi. W wieku 13 lat zdobywał nagrody w konkursach dla młodych perkusistów jazzowych, a podczas szkolnych lat grał również w orkierstrach. Następnie zdobywał doświadczenie w wielu lokalnych zespołach. Oprócz Hed P.E współpracował z takimi artystami jak Insane Clown Posse, Kottonmouth Kings, Tech Nine, Mushroomhead czy American Head Charge.

Jeremiah jest endorserem firm Pearl, Soultone oraz Scorpion Stix.

Bębniarki i bębniarze, przed Wami Jeremiah “Trauma” Stratton i Hed P.E w koncertowym wykonaniu utworu “Killing Time”. Zapraszamy do oglądania!

Share