> > > John JR Robinson w Polsce

Legenda perkusji już wkrótce wystąpi w Chorzowie!

Wszyscy miłośnicy sztuki perkusyjnej, jak i muzyki popularnej z pewnością kojarzą artystę, który przez wielu nazywany jest “najczęściej nagrywanym perkusistą w historii. Chodzi tu oczywiście o niesamowitego muzyka, którym bez wątpienia jest John JR Robinson. Lista gwiazd, z którymi współpracował podczas swej wieloletniej kariery jest niesamowicie długa, dla tego wymienimy tylko niektórych, a są nimi: Michael Jackson, Chaka Khan, Quincy Jones, Madonna, Eric Clapton, Herbie Hancock czy Celine Dion. Ta wspaniała postać już 13 września przybędzie do Chorzowa, aby wystąpić przed fanami najwyższego poziomu gry na perkusji!

john jr robinson dw drums

Razem z JR Robinsonem wystąpi uznany niemiecki perkusista, Felix Lehrman, który ma na koncie współpracę z takimi artystami jak z Sarah Connor czy Namika.

Informacje szczegółowe:

  • dzień: 13.09.2017
  • godzina: 19:00
  • miejsce: Sztygarka ul. Księdza Piotra Skargi 34, 41-500 Chorzów

Bilety dostępne na stronie Śląskiego Centrum Perkusyjnego lub bezpośrednio w sklepie.

https://sklep.slaskiecentrumperkusyjne.pl/pl/p/John-JR-Robinson%2C-Felix-Lehrmann-13.09.2017-Bilet/6558

Na warsztaty zapraszają Drumsetpro Shool, Gewa oraz Śląskie Centrum Perkusyjne. My oczywiście też tam będziemy i liczymy na ujrzenie tłumu prawdziwych pasjonatów bębnienia!

Poniżej przedstawiamy nasz materiał z tegorocznych targów NAMM, podczas których John JR Robinson prezentował nowe talerze firmy Paiste- zapraszamy do oglądania.

Share