> > > John Sturino nowym endorserem Yamaha Drums

Yamaha Drums poszerzyła swoją rodzinę endorserów o nowego artystę, Johna Sturino – nowojorskiego perkusistę, aranżera, kompozytora i pedagoga.

Wszechstronność Johna jako perkusisty czyni go idealnym dodatkiem do rodziny artystów Yamaha” – powiedział Greg Crane, menedżer ds. Relacji z artystami, Yamaha Corporation of America.

John Sturino to dynamiczny i wielowymiarowy muzyk, który wykonywał muzykę Franka Zappy z Arthurem Barrow oraz koncertując po całym świecie z One O’Clock Lab Band. Jako zaangażowany zwolennik edukacji muzycznej, Sturino pracuje również jako wykładowca na wydziale Stanford Jazz Worship, a ostatnio jako stypendysta na University of North Texas. Sturino był także współzałożycielem Kenosha Jazz All-Stars – corocznego letniego programu dla młodzieży, który zapewnia uczniom szkół średnich i wyższych naukę jazzu i uzbraja w doświadczenie w wykonywaniu muzyki na żywo. Obecnie, John prowadzi wirtualne prywatne lekcje w swoim studio na Brooklynie.

Wybrany przez Johna Sturino sprzęt obejmuje zestaw Maple Custom Absolute, werble Absolute Maple i Recording Custom oraz nowy, lekki hardware Crosstown i stopę FP-9.

Bębny Yamaha są nie tylko niezawodne i wszechstronne, ale także godne zaufania dzięki niesamowitemu brzmieniu – to ten sam standard, do którego dążę w mojej własnej muzyce. Bębny i hardware Yamaha spełniają te kryteria i nigdy mnie nie zawiodły ”- powiedział Sturino.

Więcej informacji na temat artystów Yamaha na stronie: https://www.yamaha.com/artists/home.html?CTID=5070000