> > > Jojo Mayer wystąpi we Wrocławiu

Mistrz groove’u zagra w ramach Eklektik Session

Jojo Mayer cieszy się niesłabnącą popularnością w perkusyjnym świecie. Bębniarze kochają go za niesamowity groove i kreatywność, którą przelewa na zestaw. Ten przemiły i utalentowany muzyk odwiedzi nasz kraj aby zagrać w ramach platformy artystycznej o nazwie Eklektik Session, której zadaniem jest zacieranie granic między gatunkami sztuki. Jojo wystąpi wraz ze swoim zespołem Nerve i gośćmi festiwalu jako Eklektik Orchesta podczas koncertu finałowego ES, czyli 9 października w Operze Wrocławskiej. Całe wydarzenie będzie miało nietypową, “odwróconą” formułę, ponieważ widownia główna znajdować się będzie na scenie!

Jojo Mayer & Nerve

Jeśli ktoś był wcześniej na koncercie Jojo Mayer & Nerve, ten wie, że czarowanie dźwiękiem to ich specjalność. W przypadku tego koncertu bębny, elektroniczne brzmienia syntezatorów i mocno modulowany bas zostaną wzmocnione przez zacnych gości oraz wrocławskich muzyków. Oto skład Eklektik Orchestry:

NERVE
Jojo Mayer / perkusja
John Davis / bass, modulacje
Jacob Bergson / klawisze, syntezatory
Aaron Nevezie / audio mix, efekty

Eklektik Orchestra “Reversed”
Jojo Mayer / perkusja
John Davis / kontrabas
Ståle Storløkken / rhodes, eletronika
Dieb13 / gramofony, elektronika
Alfred Vogel / perkusja
Jan Kantner / saksofon altowy
Dominik Gawroński / trąbka
Adam Bławicki / saksofony
Paweł Jabłczyński / kontrabas
Paweł Pastuszka / kontrabas
Bond / bass, elektronika 

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, ponieważ jest to niepowtarzalna okazja do obcowania ze sztuką nietypową i wielowymiarową!

Bilety: https://es2017.evenea.pl/

Program festiwalu: www.EklektikSession.com

http://www.jojomayer.com/

Share